Monster Jam we wrześniu na Stadionie Śląskim

Autor:
Data: 10 września 2018 - 22:27

Już 22 września najbardziej spektakularne, amerykańskie widowisko powróci na ultranowoczesny Stadion Śląski w Chorzowie!
--

Monster Jam to wyjątkowe wydarzenie z pogranicza sportów motoryzacyjnych i rozrywki dla całej rodziny! Znajduje się w centrum uwagi najbardziej ikonicznych, światowych stadionów, gdzie skrupulatnie usypana ziemia tworzy oryginalne trasy.

Na tych specjalnie przygotowanych torach, kierowcy Monster Jam za sterami wyjątkowych, gigantycznych Monster Jam trucków prezentują do całkowitego maksimum, niesamowite możliwości tych perfekcyjnie skonstruowanych maszyn. Monster Jam to jedyny sport, w którym najwyższej klasy światowi kierowcy, zarówno mężczyźni jak i kobiety, walczą o mistrzostwo jako równi sobie.


Wydarzeniu towarzyszy Pit Party – impreza dla całej rodziny poprzedzająca główne przedstawienie rozpoczynające się o 16:00. To jedyna okazja, by widzowie mogli z bliska przyjrzeć się gwiazdom programu – olbrzymim truckom, uścisnąć dłoń kierowcom, zdobyć od nich autografy i zapozować do wspólnego zdjęcia na tle ogromnych pojazdów. Pit Party rozpocznie się o godzinie 11:00.

Więcej informacji na temat Monster Jam na www.alterartshow.pl oraz www.MonsterJam.com.
Źródło: AlterArtShow

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

RIDE 3
30 listopada 2018
DiRT Rally 2.0
26 lutego 2019
Assetto Corsa Competizione
marzec 2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Jaką kierownicę do gier posiadasz?

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.2765 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie