Newsy

Monster Jam we wrześniu na Stadionie Śląskim

Już 22 września najbardziej spektakularne, amerykańskie widowisko powróci na ultranowoczesny Stadion Śląski w Chorzowie!

Monster Jam to wyjątkowe wydarzenie z pogranicza sportów motoryzacyjnych i rozrywki dla całej rodziny! Znajduje się w centrum uwagi najbardziej ikonicznych, światowych stadionów, gdzie skrupulatnie usypana ziemia tworzy oryginalne trasy.

Na tych specjalnie przygotowanych torach, kierowcy Monster Jam za sterami wyjątkowych, gigantycznych Monster Jam trucków prezentują do całkowitego maksimum, niesamowite możliwości tych perfekcyjnie skonstruowanych maszyn. Monster Jam to jedyny sport, w którym najwyższej klasy światowi kierowcy, zarówno mężczyźni jak i kobiety, walczą o mistrzostwo jako równi sobie.

Wydarzeniu towarzyszy Pit Party – impreza dla całej rodziny poprzedzająca główne przedstawienie rozpoczynające się o 16:00. To jedyna okazja, by widzowie mogli z bliska przyjrzeć się gwiazdom programu – olbrzymim truckom, uścisnąć dłoń kierowcom, zdobyć od nich autografy i zapozować do wspólnego zdjęcia na tle ogromnych pojazdów. Pit Party rozpocznie się o godzinie 11:00.

Więcej informacji na temat Monster Jam na www.alterartshow.pl oraz www.MonsterJam.com.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments