Motogry Newsy

Monster Trucki zawitają w Hot Wheels Unleashed

Studio Milestone zapowiedziało dziś kolejne rozszerzenie do Hot Wheels Unleashed. DLC ma wprowadzić do gry Monster Trucki i pojawi się 21 kwietnia 2022 roku.

W ramach Hot Wheels Monster Trucks Expansion otrzymamy dostęp do pięciu nowych pojazdów, modułu do budowania torów, elementów do personalizacji Piwnicy i Profilu Gracza oraz nowego środowiska – Stop Motion Studio. To zupełnie nowe środowisko jest studiem animacji poklatkowej z czterema szczegółowymi dioramami: Dżunglą, Kamieniołomem, Pustynią i Lodowcem, które będziemy mogli wykorzystać do budowania i ścigania się. Na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć, jak to wygląda.

Monster Trucks Expansion można kupić osobno od 21 kwietnia 2022 roku lub otrzymać w ramach przepustki sezonowej HOT WHEELS Pass Vol. 2, dającej, poza Monster Trucks Expansion, również dostęp do 9 pojazdów, 3 tematycznych pakietów dostosowywania i 3 modułów do budowy torów. HOT WHEELS Pass Vol. 2 będzie można kupić od 17 lutego 2022 roku. Przepustka jest także częścią dostępnej tylko cyfrowo edycji gry Hot Wheels Unleashed Ultimate Stunt Edition, zawierającej już całą zawartość z poprzedniej przepustki, HOT WHEELS Pass Vol. 1.

Zapraszam Was również do zapoznania się z naszą wideo-recenzją Hot Wheels Unleashed autorstwa Mateusza.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments