Newsy

Moto Racer 3: Gold Edition w ofercie IQ Publishing

Kochacie szybką jazdę? Jesteście gotowi na ekstremalne wyzwania? Jeśli tak, to IQ Publishing ma dla Was wspaniałą wiadomość. Otóż w planie wydawniczym firmy zagościł tytuł dla amatorów jazdy na motorze – Moto Racer 3: Gold Edition.

Moto Racer 3: Gold Edition to przede wszystkim gra, która daje możliwość wystartowania w aż sześciu różnych dyscyplinach: Freestyle, Super Cross, Cross, Trial, Grand Prix i Traffic. Udział w każdej z nich to gwarancja niesamowitych wrażeń, wywoływanych przez duże prędkości, imponująco wysokie skoki oraz nie dających za wygraną rywali. W Moto Racer 3: Gold Edition weźmiecie udział w wyścigach na najbardziej znanych torach świata, będziecie mili okazję pomanewrować między samochodami na paryskich ulicach lub wykonać kilka zapierających dech w piersiach akrobacji na francuskim stadionie w Saint-Denis. Gra oferuje także wiele bonusów do odblokowania, w tym trasy i maszyny. Dla miłośników dwóch kółek pozycja obowiązkowa!

Gra trafi do sprzedaży na przełomie września i sierpnia, a jej cena detaliczna wyniesie 59,90 zł. Już od dzisiaj jednak można Moto Racer 3: Gold Edition zamawiać na stronie www.exerion.pl.

Informacja prasowa IQ Publishing

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments