Motogry Newsy

MotoGP 2021 już w kwietniu tego roku!

Najbardziej realistyczne MotoGP w historii gotowe do przekroczenia linii mety

Koch Media

Tak właśnie zapowiada grę oficjalny wydawca Koch Media, ale zacznę od początku. Produkcją zajeli się Milestone i Dorna Sports S.L. na PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Światło dzienne ujrzy już 22 kwietnia 2021 roku.

Kariera kołem się toczy

MotoGP 2021 uraczy nas zupełnie nowym trybem Kariery Managera, gdzie całość postępuje razem z nami i wymaga strategicznego myślenia, a neuronowa sztuczna inteligencja pozwoli graczom jeszcze bardziej zanurzyć się w symulację.

Nasz zespół prowadzą Manager Osobisty odpowiedzialny za poszukiwanie kontraktów dla zawodników do lepszych zespołów. Główny Inżynier zajmuje się powiększaniem ilości punktów R&D, zdobywanych co tydzień lub podczas darmowych sesji treningowych. Na końcu jest Analityk Danych spinający to wszystko i szukający idealnej równowagi dla każdego obszaru rozwoju, aby wszyscy byli jak najbardziej skuteczni i dynamiczni.

Do dyspozycji zostanie oddana również kariera od drużyny juniorów. Oczywiście będzie ona trudniejsza, ale jednocześnie bardziej osobista. Trzeba rozważnie wybierać managera, dyrektora oraz młody talent, który doprowadzi na szczyt nasz zespół.

Być szybszym

Po raz kolejny MotoGP 2021 jeszcze bardziej zbliży się do rzeczywistości. Będziemy mogli inwestować nasze punkty R&D w poprawę mocy silnika, areodynamiki, ramy oraz szeroko pojętej elektroniki. Oczywiście nie zabraknie modyfikacji wyglądu, czyli: kask, malowanie, kombinezon naklejki oraz numer.

Zdecydowaną nowością w tego typu grach jest sytuacja gdy wywrócimy się na torze. Gra już nas automatycznie nie odrodzi, tylko trzeba będzie podbiec do motocykla i wsiąść na niego jak najszybciej oraz kontynuować wyścig. Jeśli już zbliżyłem się do realizmu to MotoGP 2021 zaoferuje nam też monitorowanie temperatury hamulców i odpowiednio od ich nagrzania będą inaczej reagować.

Pokaz mocy

MotoGP 2021 będzie na pewno stawiać na konsole nowej generacji. Deklaruje się możliwość grania w dynamicznym 4K i 60 klatkach na sekundę. Grafika została ogólnie poprawiona włącznie z oświetleniem. Czasy ładowania zostały znacznie skrócone, a w grze online na starcie stanie aż 22 zawodników. Posiadacze PS5 dostaną wsparcie adaptacyjnych Triggerów.


Twórcy zapowiadają wsparcie i ciągłe ulepszanie oraz dodawanie nowej zawartości.

MotoGP™21 Announcement Trailer
5 2 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Alan Szyszka
Interesują mnie wszystkie gatunki jednak największą satysfakcję przynosi mi rywalizacja koło w koło. Lubię wyścigi, które wymagają skupienia oraz precyzji, a także luźną jazdę po mieście.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments