Newsy

MOTORM4X: Offroad Extreme od City-Interactive

City Interactive S.A. już 30 września wprowadza na rynek grę MOTORM4X: Offroad Extreme. To wyścigi samochodów terenowych, w których gracz pokonuje trasy o ekstremalnie trudnych warunkach: zalane deszczem alpejskie łąki i lasy, skutą lodem Alaskę i gorącą, skalistą pustynię.

W MOTORM4X: Offroad Extreme liczy się przede wszystkim całkowita wolność wyboru trasy. Tylko od gracza zależy, którędy dojedzie do wyznaczonego celu. Nawet najdziksze wertepy nie stanowią przeszkody. Na poszczególnych etapach trzeba osiągać jak najlepsze wyniki, dzięki czemu gracz otrzymuje punkty i pieniądze potrzebne do zakupu nowego, lepszego pojazdu. Wrażenia z rozgrywki wzmaga realistyczna oprawa graficzna – animowana roślinność, zmienne warunki pogodowe oraz przede wszystkim same samochody i ich zaawansowany model zniszczeń i zabrudzeń.
Informacja prasowa – City-Interactive

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments