Motogry Newsy

MX vs ATV Legends. Tryb przełajowy ujawniony

Najnowsza odsłona serii MX vs ATV, zatytułowana MX vs ATV Legends, pojawi się po raz pierwszy w wydaniu natywnym na konsolach PS5 i Xbox Series X|S. Dodatkowo gra będzie dostępna na PS4, Xbox One oraz PC, a premiera wszystkich tych wersji odbędzie się 24 maja 2022 r.

W grze znajdzie się najbardziej rozbudowana kariera w historii serii! Oprócz ujawnionego dziś całkowicie nowego trybu przełajowego, MX vs ATV Legends zaprasza zawodników do wytyczenia własnej ścieżki do podium dzięki niespotykanej dotychczas ofercie opcji i wyborów, w m.in. szerokiej gamie potencjalnych sponsorów oraz możliwości uczestnictwa w wydarzeniach specjalnych. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna poniżej.

Główne cechy MX vs ATV Legends

  • Ścigaj się z drugim graczem na podzielonym ekranie lub nawet z 16 osobami online w rozgrywkach drużynowych.
  • Rywalizuj w trybie kariery, gdzie twoje wybory zdecydują o dostępnych sponsorach i wydarzeniach, na które zostaniesz zaproszony.
  • Poznaj nowy tryb przełajowy, oferujący emocjonujące terenowe wyścigi i wiele niespodzianek, które wystawią twoje umiejętności na próbę.
  • Modyfikuj wygląd kierowcy i pojazd dzięki najnowszym częściom i sprzętowi najlepszych marek ze świata off-roadu.
  • Pokonuj trudny teren mając jeszcze większą kontrolę nad pojazdem, dzięki dopracowanemu systemowi fizyki.

MX vs ATV Legends ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy) 24 maja 2022 na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Informacja prasowa – Koch Media Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments