Motogry Newsy

MX vs ATV: Legends zapowiedziane!

Na wczorajszej prezentacji wydawcy THQ Nordic, zapowiedziano siódmą odsłonę długoletniej serii MX vs ATV. Gra wyjdzie na PC oraz konsole Playstation i XBOX starej i obecnej generacji.

W trwającym pół minuty teaserze, w którym mogliśmy zobaczyć trzy zbliżające się do kamery pojazdy, od razu zasygnalizowano największą nowość w serii. Od teraz dostępne będą nie tylko motocrossy i quady, ale obok nich zawitają również samochody UTV, szerzej znane jako buggy.

To jednak nie wszystkie innowacje, które studio Rainbow ma w zanadrzu. Zapowiedziano bardziej otwarte mapy, najbardziej rozbudowaną karierę w historii serii, nowy tryb o nazwie Trials, czy ulepszony model fizyki. Gra wieloosobowa umożliwi ściganie się do 16 graczy online, oraz lokalny split-screen dla dwóch osób.

Data premiery MX vs ATV: Legends jeszcze nie jest znana.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Mateusz Trojnar
Zapalony fan gier wyścigowych i motosportu. Zaczynał od Maluch Racera, kręcąc bączki na trasie pod supermarketem. Potem przyszły Need For Speedy, Gran Turismo, fascynacja F1. Potrafi dostrzec poetyckie piękno w ściganiu i traktujących o nim grach. Niektórzy mówią, że wychodzi mu to całkiem nieźle.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments