Motogry Newsy

MXGP 2020 pojawiło się na PlayStation 5

Dziś na PlayStation 5 debiutuje oficjalna gra FIM Motocross World Championship, czyli MXGP 2020. Aktualna odsłona była już dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One od 16 grudnia 2020 roku, jednak wraz z premierą na nowej generacji zyskuje szereg dodatkowych funkcji.

Dzięki kontrolerowi DualSense, MXGP 2020 skorzysta z realistycznych efektów dotykowych oraz adaptacyjnych efektów “Trigger”. PlayStation 5 daje też możliwość grania w rozdzielczości 4K z płynnością 60fps oraz z większą ilością szczegółów. Usprawnienia pojawiły się także w trybie online – teraz w sieciowych wyścigach będzie mogło mierzyć się jednocześnie do 20 osób.

MXGP 2020 gracz może doświadczyć wszystkich emocji aktualnego sezonu MXGP, ścigając się z 68 kierowcami, zarówno z kategorii MXGP jak i MX2 na 19 torach z sezonu 2020. Startując jako nowicjusz, gracz może wybrać, jak osiągnie mistrzostwo: dołączając do już istniejącego zespołu, lub tworząc własny. W MXGP 2020 Edytor Tras powraca w nowej wersji, a nowa opcja Heightmaps pozwoli na odtworzenie konfiguracji prawdziwych tras motocrossowych tworzonych na wzgórzach i górach. Gracze będą mogli wybrać i dostosować 4 różne typy terenu i udostępnić online znajomym wszystkie swoje dzieła.

MXGP 2020 pojawił się w sprzedaży cyfrowej 16 grudnia na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz PC, a w wersji cyfrowej i fizycznej na Playstation 5 właśnie dziś. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna poniżej.

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments