Na Gamescom 2018 w końcu zobaczymy GTR 3

Autor:
Data: 12 sierpnia 2018 - 12:57

Po przeszło półtora roku ciszy od pierwszej zapowiedzi GTR 3, mamy kolejne informacje na temat najnowszej produkcji SimBin Studios. Gra zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas targów Gamescom 2018.
--

Informacja nie pochodzi jednak bezpośrednio od dewelopera, a pojawiła się na Twitterowym profilu Catalyst Games - firmy outsourcingowej z Liverpoolu współpracującej z SimBin. Dodatkowo tweet ujawnia, że GTR 3 ma nawiązywać do FIA World Endurance Championship.

Co dokładnie się za tym kryje, jeszcze nie wiadomo. Na zaprezentowanej ilustracji widzimy Porsche 911 GT3 R, które przecież nie bierze udziału w WEC, a m.in. w japońskiej serii Super GT. To może oznaczać, że w GTR 3 będziemy mieć do czynienia przynajmniej z kilkoma seriami wyścigowymi.Co jeszcze wiemy o GTR 3? Wiemy, że tytuł będzie wykorzystywał silnik graficzny Unreal Engine 4, podobnie jak zbliżające się Assetto Corsa Competizione. Ponadto będzie posiadał dźwięki zapożyczone z RaceRoom oraz ma być dostępny zarówno na komputery PC, jak i najważniejsze konsole - z pewnością PlayStation 4 i Xbox One.

Więcej dowiemy się już podczas Gamescom 2018. Targi rozpoczną się 21. sierpnia i potrwają do 25.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

FIA European Truck Racing Championship
lipiec 2019
WRC 8
wrzesień 2019
GRID
11 października 2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie