Newsy

NASCAR | Harvick w finałowej czwórce!

Przed nami już tylko jeden wyścig przed finałem w Miami. Pełny skład finałowej czwórki poznamy za tydzień!

Harvick zajął pierwsze pole przed wyścigiem w Teksasie i zwyciężył w pierwszym segmencie, zgarniając tym samym cenne punkty PlayOff. Na początku, z rywalizacji odpadł Elliott. Oznacza to, że będzie zmuszony wygrać za tydzień, aby mieć szansę walczyć o tytuł w Miami.

Na początku drugiego etapu na prowadzenie wyszedł Johnson. Na fotelu lidera spędził 40 okrążeń. Trwał pojedynek strategii, których powodzenie trudno było przewidzieć na tym etapie wyścigu. Na mecie segmentu jako pierwszy zameldował się Almirola.

Ostatni etap stanowił zwieńczenie strategii budowanej przez 500 mil. Kevin Harvick na 20 okrążeń przed metą wrócił na prowadzenie i wygrał w Teksasie! Oznacza to, że powalczy o koronę mistrzowską w Homestead!