Newsy

Need For Speed Heat kolejną odsłoną serii?

Najprawdopodobniej wyciekł tytuł kolejnej odsłony NFS. W australijskim sklepie Gameware.at pojawił się wpis dotyczący Need For Speed Heat.

Wspomniana pozycja jest oczywiście placeholderem i nie ma w niej ani konkretnych informacji, ani nawet okładki. Sklepy jednak otrzymują informacje o nowych tytułach trochę wcześniej, także możliwe, że dzięki czyjemuś przeoczeniu otrzymaliśmy zapowiedź kolejnej odsłony serii.

Jak wiemy z poprzednich informacji, nowy Need For Speed ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Można więc podejrzewać, że oficjalnej zapowiedzi doczekamy się podczas Gamescom 2019, które rozpocznie się 20 sierpnia. Warto również wspomnieć, że w tym roku seria NFS obchodzi swoje 25 urodziny, także może być ciekawie.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments