Newsy

Need For Speed Payback na Gamescom 2017 – policja i prezentacja BMW M5

Dziś miała miejsce konferencja Electronic Arts na Gamescom 2017, w związku z czym uzyskaliśmy kolejne materiały odnośnie Need For Speed Payback. Przy okazji konferencji został również zaprezentowany najnowszy model BMW M5 z 2018 roku.

Elektronicy udostępnili najnowszy zwiastun skupiający się głównie na policji w Fortune Valley. Zapewniają, że tym razem stróże prawa będą bardziej zorganizowani i inteligentniejsi niż w poprzednich odsłonach serii. Złapanie uciekiniera będzie możliwe głównie dzięki współpracy różnych jednostek policji, a będą wśród nich: 3 rodzaje radiowozów (standardowa Crown Victoria, szybszy Dodge Charger SRT8 i najszybsza Corvette GS), ciężki pojazd opancerzony oraz śmigłowiec.

Wszystkie jednostki razem mają być w stanie zatrzymać każdy pojazd. Oprócz tego policja tworzyć będzie blokady, rozmieszczać na drodze kolczatki i wyłączać na chwilę silnik w naszym samochodzie. Więcej informacji o policji znajdziecie na oficjalnej stronie Need For Speed.

Oprócz wspomnianych wyżej informacji Electronic Arts przy okazji współpracy z BMW zaprezentowało również najnowszy model BMW M5 na rok 2018. Samochód ma być ekskluzywnie dostępny właśnie w Need For Speed Payback. Ponadto został udostępniony dodatkowy trailer przedstawiający najnowsze BMW w akcji. Pojazd będzie posiadał ponad 600KM i będzie możliwy do wykorzystania w 4 klasach: wyścig, drag, drift i ucieczka.

Need For Speed Payback to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Za produkcję ponownie odpowiada studio Ghost Games. Gra pojawi się 10 listopada 2017 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments