Newsy

Need For Speed Payback – zmiany w systemie progresji

W związku z licznymi zarzutami odnośnie grindu i mikrotransakcji w Need For Speed Payback, Ghost Games postanowiło wprowadzić zmiany w systemie progresji. Od teraz zdobywanie kart na ulepszania będzie łatwiejsze.

Samochody w Need For Speed Payback ulepszamy dzięki kartom Speed, zdobywanym po wygranych wyścigach. Po każdej rozgrywce losujemy jedną z trzech kart. Oprócz tego wspomniane kartoniki możemy kupować za kredyty w grze, ale również otrzymać za prawdziwą kasę w postaci Dostaw. Do tej pory system progresji był na tyle mozolny, że wielu graczy odczuwało dużą potrzebę inwestowania w Dostawy, aby kontynuować rozgrywkę. Pojawiło się wiele negatywnych opinii, na które postanowił zareagować producent.

Jak czytamy na Reddicie, od teraz zdobywanie kredytów i kart będzie dużo łatwiejsze. Po wygranych wyścigach będziemy otrzymywać więcej kasy niż poprzednio, a to przełoży się na łatwiejsze i mniej mozolne ulepszanie samochodów:

F8RGE, Ghost Games developer powiedział:
„Bazując na opiniach społeczności i naszych własnych danych, przygotowaliśmy szereg zmian, z których wiele już wprowadziliśmy. Celem modyfikacji jest, by system progresji – szczególnie związany z posiadanymi autami – był jak najbardziej przyjemny.”

Need For Speed Payback to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Za produkcję ponownie odpowiada studio Ghost Games. Gra dostępna jest od 10 listopada 2017 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments