Newsy

Need For Speed Underground Remastered jeszcze w tym roku

Jeszcze nie opadły emocje po premierze Burnout Paradise Remastered, a Electronic Arts już zapowiedziało kolejny remaster znanego klasyka. Tym razem padło na Need For Speed Underground.

AKTUALIZACJA 02.04
Zauważyliśmy, jak silne emocje wzbudził w Was poniższy news, jednak z przykrością musimy poinformować, że jest on żartem z okazji Prima Aprilis 2018. Chociaż pomysł całkiem niezły co? Może EA go wykorzysta 🙂 Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście 🙂 Wesołych Świąt!”

Widać, że EA nabiera rozpędu z remasterami znanych tytułów. Premiera Need For Speed Underground Remastered zapowiedziana została na 18 listopada 2018 roku, czyli dokładnie 15 lat po wydaniu oryginału. Pod koniec roku szykuje się więc powrót do Olympic City.

Tryb kariery w odświeżonej wersji ma pozostać niezmieniony. Ponownie będziemy musieli budować naszą reputację na mieście, by pod koniec otrzymać szansę zmierzenia się z liderami ekipy Eastsiders, czyli Eddiem i Melissą. Nowości czekają nas natomiast w oprawie audio-wizualnej i pozostałych trybach.

Need For Speed Underground Remastered, jak na obecne czasy przystało, otrzyma poprawione modele pojazdów i otoczenia oraz tekstury wysokiej rozdzielczości. Gra będzie posiadać pełne wsparcie dla rozdzielczości 4K i płynność animacji 60fps na PlayStation 4 Pro i Xbox One X. Ponadto ma zostać wprowadzone dynamiczne oświetlenie oraz obsługa trybu HDR. Czyli w sumie nic zaskakującego, w końcu wypomniane wyżej technologie są w dzisiejszych czasach standardem. Największą nowością będzie jednak dodatkowy tryb rozgrywki.

Jak pamiętamy, w oryginalnym Undergroundzie nie było możliwości swobodnej jazdy po mieście, mimo że zostało ono w całości zaprojektowane i potencjalnie taka możliwość mogła być wprowadzona. Wraz z remasterem Electonic Arts naprawia swój błąd. W odświeżonej wersji otrzymamy pełną swobodę poruszania po Olympic City w trybie Free Ride. Ponadto na ulicach będziemy mogli spotkać postacie spotkane w trybie kariery i ścigać się z nimi w spontanicznych wyścigach zdobywając kolejne punkty reputacji.

Oprócz nowego trybu, w Need For Speed Underground Remastered pojawią się oczywiście stare dobre opcje wyścigów Circuit, Knockout, Sprint, Drift i Drag, ale zostaną uzupełnione o nowe układy tras, skomponowane z dotąd nieodwiedzanych ulic Olympic City. Szykuje się więc masa nowości.

Jak już wspomnieliśmy, Need For Speed Underground Remastered pojawi się 18 listopada 2018 roku i będzie dostępny na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Posiadacze EA Access otrzymają dostęp do gry kilka dni wczesniej. W najbliższym czasie mają się również pojawić pierwsze screenshoty oraz gameplaye.

1 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments