Prywatna kolekcja sułtana z Michigan. Wideo.

Wiadomo tylko, że wspomniany sułtan oraz jego kolekcja znajdują się w USA w stanie Michigan. Nic dziwnego, że tajemniczy kolekcjoner chce zachować prywatność. Mając pod jednym dachem tak cenną i wielką kolekcję samochodów, również nie afiszowałbym się tym w gazetach. Więcej »
- wtorek, 28 kwietnia 2009 - 16:22 - Komentarze: 1

Nissan ujawnił ceny GT-R na rok 2010.

Jeśli myśleliście o kupnie GT-Ra zza wielkiej kałuży (USA) w kryteriach "może za rok", to Nissan ujawnił już wysokość ceny, jaką będziecie musieli zapłacić za GT-R w specyfikacji na rok 2010. Jak wiadomo, to właśnie w USA ceny GT-R są najniższe i przy korzystnym kursie dolara (zdecydowanie poniżej 3 zł) można powiedzieć, że opłaca się (pomijając fakt niehonorowanej gwarancji w Europie) sprowadzić to auto właśnie z drugiego kontynentu. Więcej »
- środa, 22 kwietnia 2009 - 14:08 - Komentarze: 2

Szykuje nam się kolejny GT-R?

Spec-M. Według zagranicznego portalu 7Tune, Nissan pracuje nad kolejną wersją GT-R. Patrząc wstecz na poprzedni model, który opuszczał fabrykę jako Spec-V, Spec-M oraz Nür, taki scenariusz wydaje się bardzo prawdopodobny. Więcej »
- środa, 22 kwietnia 2009 - 14:03 - Komentarze: 0

Audi vs BWM - batalii ciąg dalszy.

Nie dawno pisałem o tym, jak na jednym ze skrzyżowań w Santa Monica, Audi i BMW urządziło sobie małą bitwę reklamową na billboardach. Audi postanowiło ją kontynuować i nie pozostawać dłużnym swojemu niemieckiemu konkurentowi. BMW po jakimś czasie usunęło swoją reklamę z billboardu (zatytułowaną 'Checkmate' ), ale za to Audi, wymieniło swoją na inną. Więcej »
- środa, 22 kwietnia 2009 - 13:57 - Komentarze: 1

BMW szachuje Audi.

Dosłownie. Sam zastanawiam się, co podkusiło marketingowców w Audi, aby świadomie i bezpośrednio wezwać BMW do odpowiedzi. Za czasów, kiedy na rynek wchodziło nowe A4, w jednym z amerykańskich miast pojawił się billboard Audi, reklamujący nowy model wraz z podpisem: "Twój ruch BMW". Na odpowiedź niemieckiego konkurenta nie trzeba było długo czekać. BMW po drugiej stronie ulicy zamieściło jeszcze większy billboard prezentujący nowe BMW serii 3 w wersji coupe, oraz podpisem: "Szach-mat" =D

Jak to powiadają - reklama dźwignią handlu. W tym przypaku, Audi same strzeliło sobie samobója ;)
- środa, 15 kwietnia 2009 - 10:37 - Komentarze: 7

Drifting dla każdego. Wideo ;)

O popularności driftingu chyba nie trzeba mówić nikomu. Do Polski ten sport zawitał dopiero kilka lat temu, ale w krajach azjatyckich znany jest co najmniej od dekady. W internecie pojawia się mnóstwo filmów dotyczących jazdy bokiem, czym tylko się da. I rzeczywiście da się niemal wzsystkim, co ma koła. Pewien mieszkaniec Chin (najprawdopodobniej Szanghaju) postanowił zrobić maszynę do driftu ze swojego służbowego auta, którym dowozi towar. Więcej »
- czwartek, 09 kwietnia 2009 - 15:22 - Komentarze: 2

Nissan planuje pobicie rekordu ZR1 na Nordschleife.

Serwis GTRBlog, który zajmuje się dostarczaniem informacji na temat najnowszego modelu Nissana GT-R, zamieścił wywiad z głównym kierowcą testowym Nissana - Toshio Suzuki. Możemy się z niego dowiedzieć między innymi tego, że Nissan planuje powrót na Nordschleife ze swoim modelem GT-R na rok 2009 w celu pobicia rekordu Corvette ZR1 (7:26). Więcej »
- czwartek, 09 kwietnia 2009 - 14:57 - Komentarze: 0

Caterham Seven Levante. Wideo.

Czyli najszybsze Seven na świecie. Chociaż Levante został zbudowany przez RS Performance, to sygnowany jest w pełni przez Caterhama. Najbardziej szokującym elementem całej konstrukcji jest silnik - 2.4 litrowe V8. Zastanawiacie się pewnie, jaka firma buduje widlaste "ósemki" o tak małej pojemności. Więcej »
- wtorek, 17 marca 2009 - 22:32 - Komentarze: 1

Vauxhall świętuje dominację w BTCC.

Prowadzony przez Fabrizio Giovanardi z zespołu VX Racing, Vauxhall (odpowiednik Opla na Wyspach Brytyjskich) zdobył w poprzednim sezonie komplet trofeów w Brytyjskich Mistrzostwach Samochodów Turystycznych - zajął pierwsze miejsca w klasyfikacji kierowców, zespołów i konstruktorów. Aby uczcić ten wyczyn, koncern postanowił wprowadzić limitowaną edycję Astry i Corsy w liczbie 888 sztuk. Liczba ta pochodzi od nazwy firmy przygotowującej samochody Vauxhalla do wyścigów - Triple Eight Race Engineering. Więcej »
- wtorek, 17 marca 2009 - 22:28 - Komentarze: 0

Ferrari F450 jeszcze jesienią tego roku?

Takie plotki krążą w internecie, jakoby następca Ferrari F430 miał być zaprezentowany na salonie samochodowym we Frankfurcie jeszcze jesienią tego roku. Jak do tej pory, w internecie możemy znaleźć kilka szpiegowskich zdjęć prezentujących następcę F430 w fazie testów. Więcej »
- poniedziałek, 16 marca 2009 - 17:16 - Komentarze: 3

Ankieta

Którą serię wolisz?

Forza Motorsport

Gran Turismo

Project CARSNajbliższe premiery

Spintires: MudRunner
31 października 2017
Need For Speed Payback
10 listopada 2017
Wreckfest
grudzień 2017
Więcej premier

Partnerzy

Speed Lista

Screen Miesiąca

Golf GTI

"Golf GTI"
Screen by EA

Zagłosuj lub wyślij screena!

Czas tworzenia: 0.2624 sekund(y). DB queries: 26.