Rzeźnik w BMW M3 poza torem. Wideo.

Ludzie bardzo często nie potrafią wykorzystać w pełni szczęścia, które ich spotyka. Świetnym tego przykładem jest opisywany przeze mnie właściciel BMW M3 E92, który wybrał się na tor wyścigowy. Po tym jak z niego wypadł i zostawił efektowne ślady na asfalcie, omal nie "pocałował" bariery energochłonnej, od której dzieliły go tylko centymetry. Więcej »
- wtorek, 28 kwietnia 2009 - 16:05 - Komentarze: 0

Subaru idzie w wyścigi.

Pomimo tego, że znany na całym świecie koncern motoryzacyjny Subaru, wycofał się z walki w Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC), nie postanowił jednak zniknąć całkowicie ze sceny motorsportu. Kolejny model Imprezy, który będzie przygotowany przez STi (Subaru Tecnica International) - fabryczny zespół odpowiedzialny za sportową gałąź koncernu - pojedzie tym razem w wyścigu torowym, nie rajdzie samochodowym. Więcej »
- środa, 22 kwietnia 2009 - 13:59 - Komentarze: 0

Formula D - klip z I rundy. Wideo.

Wczoraj natrafiłem na krótką relację filmową z pierwszej rundy Formula D tego sezonu (która odbyła się w miniony weekend na Long Beach) autorstwa Joshua Herrona. Wcześniej nie znałem tego nazwiska, ani żadnych jego klipów. Oglądając jednak jego najnowszą produkcję, byłem pod wrażeniem tego, jak jedna osoba może stworzyć i zmontować tak świetny klip. Największe wrażenie robią ujęcia oraz sposób montażu, który świetnie nadaje klimat każdej produkcji autorstwa Herrona. Więcej »
- środa, 15 kwietnia 2009 - 10:41 - Komentarze: 2

Auta z brytyjsjkiej ligi Prodrift. Wideo.

Czytając o driftingu na Wyspach Brytyjskich można czuć się nieco zdezorientowanym. Ciężko wyłonić tam tak naprawdę ligę, która gromadziłaby samych najlepszych, w przeciwieństwie do USA gdzie jest Formula Drift, bądź Japonię i ich D1 GP. I tak w UK znajdziemy Prodrift (organizujący zawody także w Irlandii), European Drift Championship, British Drift Championship and JDM Allstars. Więcej »
- środa, 15 kwietnia 2009 - 10:35 - Komentarze: 0

BTCC. Niesamowity manewr Jasona Plato! Wideo.

Podczas pierwszej rundy BTCC (British Touring Car Championship) na torze Brands Hatch, w 3 wyścigu Jason Plato jadący na prowadzeniu Chevroletem Lacetti, został zaatakowany przez Jonathana Adam w BMW 320i E90. Kierowca BMW chcąc wyprzedzić Jasona, uderzył go w tył, po czym przód niebieskiego Lacetti przy prędkości ok. 160km/h zaczął błyskawicznie zmierzać do środka zakrętu Paddock Hill Bend. Niesamowicie szybka reakcja Plato i kontra kierownicą uratowały go od odpadnięcia z wyścigu. Jason obronił się przed wypadnięciem z toru i ponownie zmierzał do mety. Więcej »
- czwartek, 09 kwietnia 2009 - 14:53 - Komentarze: 0

Amatorska scena driftingu w USA. Wideo.

"Najlepsza impreza driftingowa, o której nikt nie słyszał" - jedno z haseł jakie przewodziło listopadowemu spotkaniu miłośników driftingu na jednym z amerykańskich torów - Nashville Speedway. Nie było zawodowców, którzy przyjechaliby z toną osprzętu i samochodami zbudowanymi za setki tysięcy dolarów. Zwykli zjadacze chleba, którzy równie bardzo kochają ten sport. Więcej »
- środa, 25 marca 2009 - 23:13 - Komentarze: 2

Drifting oczami kobiety - Michelle Cifuentes. Wideo.

No może nie bezpośrednio, ale dokładnie taki miał zamysł montażysta z portalu Speedhunters. Redakcja chciała wydać film z ostatniej rundy driftingowej ligi Formula Drift, która odbyła się na torze Irwindale Speedway, ale postanowili nadać mu nieco inny wymiar. Więcej »
- środa, 25 marca 2009 - 23:10 - Komentarze: 0

Rusza polska Liga Time Attack na torze w Poznaniu!

Myślę, że większość z Was doskonale wie, co oznacza termin 'Time Attack'. Jeśli jednak ktoś był odcięty od świata przez ostatnią dekadę, to wyjaśniam, że motoryzacyjne imprezy Time Attack polegają na pokonaniu okrążenia na torze w jak najszybszym czasie. Więcej »
- środa, 25 marca 2009 - 23:07 - Komentarze: 0

Nissan wraca do wyścigów FIA GT.

Sądząc wcześniej po szpiegowskich zdjęciach z toru Nissana R35 GT-R w karbonowym nadwoziu w specyfikacji FIA GT1, należało się spodziewać prędzej czy później oficjalnego potwierdzenia powrotu do wyścigów tej klasy. Tak też się stało na targach samochodowych Melbourne Motor Show. Więcej »
- wtorek, 17 marca 2009 - 22:28 - Komentarze: 1

Love the Beast - zwiastun.

"Love the Beast" to film opowiadający o miłości człowieka do samochodu, trwającej 25 lat. Australijski aktor Eric Bana gra samego siebie. Drugim głównym bohaterem jest Ford GT Falcon, który na przestrzeni lat staje się najlepszym przyjacielem czterdziestoletniego Erica Bana. Więcej »
- sobota, 14 marca 2009 - 20:45 - Komentarze: 0

Ankieta

Którą serię wolisz?

Forza Motorsport

Gran Turismo

Project CARSNajbliższe premiery

Spintires: MudRunner
31 października 2017
Need For Speed Payback
10 listopada 2017
Wreckfest
grudzień 2017
Więcej premier

Partnerzy

Speed Lista

Screen Miesiąca

Golf GTI

"Golf GTI"
Screen by EA

Zagłosuj lub wyślij screena!

Czas tworzenia: 0.3094 sekund(y). DB queries: 26.