F1: GP USA

Zwyciestwem kierowców Ferrari zakończył się wczorajszy wyścig o GP USA. Michael Schumacher wygrał po raz 8 w tym sezonie, na drugim miejscu na metę przyjechał Rubens Barichello. Na trzecim miejscu wyścig ukonczył Takuma Sato, było to pierwsze w karierze podium dla Japończyka. Więcej »
- 21 czerwca 2004 - 12:01

Galeria z Rajdu Samochodów Zabytkowych w Lublinie

Zapraszam wszystkich do obejrzenia galerii, którą przygotował dla Was nasz redaktor - Schumi. [ Galeria ]
- 20 czerwca 2004 - 12:42

West Race Day 2004

Rusza trzecia edycja międzynarodowego konkursu West Race Day, w którym główną nagrodą jest przejazd za kierownicą samochodu Formuły 1 i spotkanie z kierowcami zespołu West McLaren Mercedes. Więcej »
- 18 czerwca 2004 - 16:20

Kolejne nowości z San Andreas.

Oto parę kolejnych nowości z SA: - silnik gry zostanie znacznie usprawniony, dzięki czemu sześciokrotnie wzrośnie zasięg widzenia naszego bohatera - tylko gdy wejdziemy do budynku gra będzie ładowała - samochody posiadać będą hydrauliczne zawieszenie, dzięki czemu każde koło zawieszone ma być oddzielnie - postacie NPC będą reagować na zachowanie się gracza - gliniarze mają wskakiwać na nasz pojazd w celu dokonania zatrzymania - policja korzystać ma również z motocykli - motocykle będą lepiej jeździć na tylnym i przednim kole - i chba najgorsze... gra zajmować ma jedną dwuwarstwową płytę DVD (około 8 giga) Premiera gry 18 października tego roku. Skorzystałem z informacji Imperium Gier
- 17 czerwca 2004 - 16:23

Czy Wam to coś mówi c.d.

Kilka dni temu Ford zaprezentował w Pekinie concept nowego Focusa sedan. Mniej więcej w tym samym czasie w prasie motoryzacyjnej pojawiły się pierwsze szpiegowskie zdjęcia wersji hatchback. O dziwo fotografie te w całości potwierdziły wcześniejsze domysły, którym wyraz dały komputerowe wizje nowego dziecka Forda. Przyjrzyjmy się zatem, co w sferze wizualnej będzie miał do zaoferowania Focus II. Więcej »
- 17 czerwca 2004 - 01:55

Games.pl - już niebawem!

Widzicie to X po prawej stronie? Już nadchodzi - oprócz pierwszego w Polsce eradia dla graczy szykuje się coś jeszcze za co również odpowiedzialni są w dużej mierze ci sami ludzie... Więcej »
- 16 czerwca 2004 - 15:53

F1: Grand Prix USA

Zaledwie tydzień po wyścigu w Montrealu, będziemy emocjonować się zmaganiami najlepszych kierowców świata w sąsiednich Stanach Zjednoczonych. Tradaycyjnie mamy dla Was wypowiedzi Juana Pablo Montoi i Ralfa Schumachera, tym razem o Indianapolis - torze, którego znaczną część stanowi fragment słynnego owalu. Więcej »
- 14 czerwca 2004 - 21:01

Formuła 1 – w podróży

Być we właściwym miejscu o właściwym czasie – i mieć ze sobą wszystko, co potrzebne. Mimo najlepszego planowania, dla ekspertów od logistyki w zespołach F1 każdy wyjazd na wyścig jest przygodą. Gdyby nie ci odważni mężczyźni i ich latające maszyny, wyścigi poza Europą – jak np. Grand Prix USA – nie byłyby możliwe. Więcej »
- 14 czerwca 2004 - 19:40

Nowości z San Andreas!

Jesteś Carlem Johnsonem; dla przyjacioł CJ. Przed pięcioma latami opuścił on Los Santos dla Liberty City po śmierci swojego brata Briana w katastroficznym wypadku. Są wczesne lata 90 i CJ powraca. Jego matka żąda od niego obecności na pogrzebie oraz spotkania z jego starszym bratem Sweetem. Sweet wcześniej obwiniał CJ za śmierć brata, kiedy jeszcze obie ich rodziny i starszy gang - The Orange Grove Families - w niezgodzie, waśnie muszą odłożyc na dalszy plan. Sweet i jego siostra prowadzą gang (Sweet, Smoke and Ryder) tracąc respekt na ulicy oraz są wplątani i unieszkodliwieni przez wewnętrzne sprzeczki i ciągle obecne groźby niekompromisowej nienawiści przeciwnych gangów. Dodając do tego parę najbardziej zaciętych glinarzy, Franka Tenpennyego i Eddieego Pulaskiego, którzy prowadzą swój biznes do obniżenia jakichkolwiek możliwości Orange Grove Families. I obniżają poważnie. Więc jest to przeciwieństwo niezgody na tle strachu, desperacji i złego przeczucia, że CJ wrócił do wywracającego flaki życia w gangu które kiedyś zostawił. - tak wygląda głębsza historia naszego nowego bohatera. News pochodzi z gta.pl
- 14 czerwca 2004 - 19:32

Gta Outside <- potrzebni ludzie :-]

Drodzy użytkownicy! Jako, iż spotkaliście się zapewne z GTA :VC wiecie o tym, że powstają coraz to nowsze mody do tej gry. W Polsce także zajęto się tworzeniem tego typu rzeczy. Jednym z takich modów jest GTA: Outside. Tworzy go Jackle, Rkdesigner, Gacus, Wichur, Zannie. Troche skromny zespół, jednak tak naprawdę ekipa liczy 10 osób, z tego 5 znających się na sprawie. 5 ludzi to jednak zamało, dlatego też ten news ma Was zaprosić do współpracy. Prosimy jednak, aby zgłaszały się osoby z doświadczeniem graficznym i modelarskim (modelowanie budynków i samochodów). ______________________________ email kontaktowy: jacek@gtavc.pl strona patronacka: www.gtavc.pl strona modu: www.outside.gtavc.pl gg: 3850666
- 14 czerwca 2004 - 18:16

Najbliższe premiery

Ankieta

Najlepsza gra wyścigowa 2017 roku to:

DiRT 4

F1 2017

FlatOut 4: Total Insanity

Forza Motorsport 7

Gran Turismo Sport

MotoGP 17

Need For Speed Payback

Project CARS 2

WRC 7

Inna (napisz w komentarzu)Speed Lista

Screen Miesiąca

Fly AWAY

"Fly AWAY"
Screen by Jurek Kerr

Zagłosuj lub wyślij screena!

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.5336 sekund(y). DB queries: 33.