Newsy

NFS Hot Pursuit Remastered – pierwsze wrażenia „deja vu”

Ciężko się nam ocenia coś nostalgicznego. Czasem jednak trzeba zerwać klapki przyjemności z oczu i stać się krytycznym. Takim będę w recenzji, teraz tylko szybki look na Need For Speed Hot Pursuit Remastered.

Do gry wraca się wspaniale. Gameplay jest naprawdę świetny, a Hot Pursuit Remastered działa na PS4 Pro doskonale w płynnym trybie 60FPS lub „kinowym” ustawieniu „jakości” 30FPS. Multiplayer jest ponownie żywy, a rozgrywka ma doskonałe tempo.

Remaster niestety jest bardzo ubogi i zrobiony na szybko, przyprawiając o „deja vu”. Nie naprawił dotychczasowych problemów Hot Pursuit’a i nawet szczególnie nie ulepszył go graficznie. Jest to po prostu portem, delikatnie przystosowanym do obecnych czasów oraz z dodatkami jakie ukazały się oryginalnie do produkcji.

Sprawdź: Recenzja Need For Speed Hot Pursuit Remastered

Niestety patrząc na cenę 150zł ciężko usprawiedliwić sobie zakup praktycznie tej samej gry, w którą grało się 10 lat wcześniej. Czy polecę komuś to wydanie? Co dokładnie zmienił podtytuł „Remastered”? Na tym skupie się w pełnej recenzji. Na razie zostawiam was z gameplay’em.

Nieco zbugowane AI w akcji
4.5 2 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments