Newsy

NFS: Most Wanted – nowe informacje

Znamy już nowe informacje na temat NFS Most Wanted. Przypominamy – premiera listopad 2005, na platformach: PC, Microsoft Xbox, Sony PlayStation 2, Nintendo GameCube, Nintendo DS, Nintendo Game Boy Advance, Sony PlayStation Portable oraz konsolach Next-Gen.

Dotąd w NFS policja ścigała nas w iście hollywoodzkim stylu. Z maksymalną prędkością i na złamanie karku. Tym razem ma się to zmienić.

Otóż zatrudniono nowych speców/ekspertów ds. pościgów, prawdziwych pościgów. Do tej pory gliny zatrzymywały nas na ścianach (przy uderzeniu naszego wozu w nią). Teraz tak nie będzie.

Cały tryb pościgów znacznie rozwinięto. Teraz policjanci staną się nowocześniejsi, zaczną stosować taktykę używaną w prawdziwym (tak, w tym brudnym, zasmarkanym itd.) świecie… Teraz czeka cię prawdziwe przeszkolenie, aby nie zostać efektem sztandarowej procedury policji, polegającej na uderzeniu cię w tył i wprowadzeniu twojej bryki w poślizg i (niekontrolowany) obrót…

Być może zmotywuje cię tak zwana Czarna Lista. Jest to kompletna innowacja w całej serii NFS. Polega ona na wspinaniu się po drabince najbardziej pożądanych rajdowców (uciekinierów) w grze. Proporcjonalnie do twojej wysokości będzie rosła ilosć ściagających ciebie gliniarzy.

Nowy NFS ma ma przynieść całkowicie otwarty świat gry. Autorzy obiecują nam również możliwosć modyfikacji bryk właściwie taką, jaką mieliśmy w NFS Underground! Znowu dostaniemy wiele części od różnych tunerów. Jednak tym razem bedziemy tuningować bryki najwyższej klasy…

A więc – zaplanujcie dużo wolnego czasu na listopad…

News pochodzi z serwisu nfs.com.pl

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments