Newsy

Nowa aktualizacja do Need For Speed Payback już jutro

20 marca 2018 pojawi się kolejna aktualizacja do Need For Speed Payback. Wprowadzi przede wszystkim nowe wyzwania w trybie AllDrive, dodatkowe samochody oraz inne usprawnienia.

Ostatnio dodany tryb swobodnej jazdy w grze multiplayer doczeka się nowych funkcji. Funkcjonalność o nazwie „AllDrive: wyczyny” wprowadzi na mapie strefy driftu, próby prędkości, fotoradary i skoki. Dzięki temu otrzymamy możliwość wspólnej rozgrywki i rywalizacji ze znajomymi. Natomiast w trybie dla pojedynczego gracza pojawią się dodatkowe zadania – Tytanowe Próby Castrol Edge. Nowe zawody pojawią się automatycznie na mapie w grze i będą widoczne dla wszystkich, którzy ukończyli rozdział drugi.

Nowa aktualizacja udostępni również dwa dodatkowe samochody, mianowicie Pontiac Firebird i Aston Martin DB5. Pojazdy te będą jednak dodatkowo płatne w ramach osobnego zakupu (tz. nie w grze). Oprócz tego, jak podaje support EA na swoim Facebooku, nie będą również dostępne za darmo w ramach edycji Deluxe. Odnośnie samochodów mamy jeszcze jednego newsa – Skyline Eddiego zostanie wręczony jako nagroda wszystkim, którzy grali zarówno w Need for Speed 2015, jak i w Need for Speed Payback. Będzie to także pierwszy samochód, który przejdzie z poziomu 299 na 399.

Wraz z updatem usprawnień doczeka się również system skrzyń-przynęt oraz związane z nimi pościgi policyjne. Od jutra pościgi będą miały bardziej otwarty charakter tz. usunięte zostaną punkty kontrole. Pozostanie natomiast tylko punkt końcowy, a to, jak się do niego dotrze, zależy wyłącznie od graczy.

Oprócz wspomnianych wyżej elementów, wraz z aktualizacją poprawione zostaną również drobne błędy oraz pojawią się mniejsze zmiany oraz ulepszenia. Dokładną listę znajdziecie tutaj.

Recenzja Need For Speed Payback

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments