Newsy

Nowa data premiery MXGP 2020

Milestone poinformowało o przesunięciu daty premiery MXGP 2020. Gra będzie dostępna cyfrowo na PlayStation®4, Xbox One i Windows PC® / STEAM, premiera pierwotnie planowana na 10 grudnia, teraz została przeniesiona na 16 grudnia. Wydanie na PlayStation®5, dostępne zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej, pierwotnie planowane na 10 grudnia, zostało przeniesione na 14 stycznia.

Pracujemy bez przerwy i zobowiązujemy się dostarczyć kolejną odsłonę MXGP 2020. Jednak ze względu na wyjątkową sytuację, z którą wszyscy mamy do czynienia, istnieją pewne zmiany w planie wydania produktu, które chcemy wprowadzić aby zapewnić najlepszą rozgrywkę dla naszej społeczności na wszystkich platformach.

MXGP 2020

MXGP 2020 gracz może doświadczyć wszystkich emocji aktualnego sezonu MXGP, ścigając się z 68 kierowcami, zarówno z kategorii MXGP jak i MX2 na 19 torach z sezonu 2020. Startując jako nowicjusz, gracz może wybrać, jak osiągnie mistrzostwo: dołączając do już istniejącego zespołu, lub tworząc własny.

MXGP 2020 Edytor Tras powraca w nowej, ulepszonej wersji, aby jeszcze bardziej wydłużyć żywotność gry. Nowa opcja Heightmaps pozwoli na odtworzenie konfiguracji prawdziwych tras motocrossowych tworzonych na wzgórzach i górach, dodając realizmu i wyzwań, z którymi zmagają się kierowcy w prawdziwym świecie.

Powraca także jeden z najbardziej lubianych przez fanów tryb Playground. Gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na nowych terenach zainspirowanych norweskimi fiordami, a od tego roku będą mogli też wybrać się na przejażdżkę z trojgiem przyjaciół*. Dla jeszcze większej frajdy powróci tryb Waypoint, pozwalający ścigać się maksymalnie czterem graczom.

Tryb multiplayer MXGP 2020 dostanie dedykowane serwery, dzięki czemu gracze nie uświadczą lagów, a tryb Race Director* pozwoli na stworzenie niesamowitych turniejów sieciowych, z ustalaniem pozycji startowych, wyznaczaniem kar i ustawianiem kamer.

MXGP 2020 pojawi się w sprzedaży cyfrowej 16 grudnia na platformy PlayStation®4, Xbox One oraz PC, a w wersji cyfrowej i fizycznej na Playstation®5 14 stycznia 2021. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie WWW.

*opcja dostępna po premierze gry

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments