Motogry Newsy

Nowa Forza Motorsport z bezpośrednim wsparciem graczy

Turn 10, a dokładniej dyrektor kreatywny Chris Esaki, poinformował poprzez wideo, że zakończył się zamknięty test gry. Była to dla nich jedna z części ,,nowej fazy” rozwoju Turn 10 oraz współpracy ze społecznością. Aby pomóc w rozwoju gry warto zapisać się w panelu Forzy. Dodatkowo wybrani gracze otrzymają możliwość zagrania w udostępnioną część gry za jakiś czas. Może to być zatem zarówno okazja do pomocy przy rozwoju produkcji, jak i możliwość przetestowania gry na długo przed premierą.

Chris dodał również, że poza panelem Forzy prowadzili cotygodniowe testy rozgrywki w studiach Xbox Game. Dzięki temu zyskali wiele cennych informacji jak zadowolić graczy oraz dostosować produkcję do jak najwięszego grona odbiorców.

Forza Motorsport 8 ma działać z Ray Tracingiem i 4K w 60 FPS. To już nie jest nasz prima aprilisowy żart tylko słowa osoby zaangażowanej w tę grę.

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Alan Szyszka
Interesują mnie wszystkie gatunki jednak największą satysfakcję przynosi mi rywalizacja koło w koło. Lubię wyścigi, które wymagają skupienia oraz precyzji, a także luźną jazdę po mieście.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments