Newsy

Nowa odsłona graficznego moda do Grand Theft Auto V

NaturalVision to mod do Grand Theft Auto V, który ma na celu poprawienie grafiki i zbliżenie jej do stopnia fotorealizmu. Poprzednia odsłona została wydana w zeszłym roku, natomiast ostatnio pojawiła się odświeżona wersja Remastered, która wprowadza gruntowne zmiany. Trzeba przyznać, że efekt jest bardzo dobry.

Za stworzenie NaturalVision Remastered odpowiedzialny jest moder o pseudonimie Razed. Autor zapewnia, że nowa wersja modyfikacji to nie tylko znaczne ulepszenia w stosunku do poprzedniej odsłony, ale jej gruntowna przebudowa. Wiele zmian zostało wprowadzonych w efektach świetlnych i pogodowych oraz odwzorowaniu kolorów. Nadrzędnym celem modera było zatarcie granicy pomiędzy fantazją, a rzeczywistością oraz jak najlepsze odzwierciedlenie klimatu południowej Kalifornii.

Razed wspomina, że praca nad modyfikacją pochłonęła ponad 1200 godzin, z czego 40 zostało poświęconych na przeglądanie zdjęć i nagrań ze wspomnianego terenu Kalifornii. Autor wybrał się również osobiście do Los Angeles, aby jak najlepiej poczuć klimat tego regionu.

Moda można pobrać ze strony gta5-mods.com, jak również z naszego działu Download. Należy pamiętać, że do poprawnego działania modyfikacji wymagane jest również zainstalowanie dodatkowych narzędzi. Więcej szczegółów w dokumentacji samego moda.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments