Newsy

Nowe limity torów i próba czasowa w sierpniowej aktualizacji Forza Motorsport 7

Już jutro, 8 sierpnia 2018 pojawi się jedna z większych aktualizacji Forza Motorsport 7. Wprowadzone zostaną nowe limity torów, tryb próby czasowej, zmiany w driftingu oraz nowy, darmowy samochód.

Po pierwsze limity torów. Studio po feedbacku od społeczności postanowiło usprawnić ten element rozgrywki. Limity na wszystkich trasach zostaną zresetowane, dzięki czemu od teraz jazda będzie bardziej uczciwa i spadnie możliwość cięcia zakrętów. Wprowadzony zostanie również nowych HUD, który dokładnie powie graczom, gdzie są granice.

Aby uzupełnić nowy system, dodany zostanie tryb próby czasowej, który będzie składał się z otwartych tabel wyników dla każdej klasy samochodów i układu toru w grze. Ze względu na powyższe zmiany, czasy uzyskane w Forza Motorsport 7 do tej pory nie będą już kwalifikowały się do rankingów. Studio podkreśliło jednak, że zostaną one zarchiwizowane i będą klasyfikowane jako tzn. „brudne” okrążenia.

Oprócz limitów na torze, zmieniona zostanie również mechanika driftingu. Przede wszystkim pojawi się nowy system naliczania punktów oraz możliwość dokładniejszej konfiguracji pojazdów.

Dopełnieniem aktualizacji będzie szereg wydarzeń i wyzwań, w których gracze będą uczestniczyć przez cały miesiąc. Zostanie również dodany nowy samochód Aston Martin AMR1, dostępny dla wszystkich za darmo.

Recenzja Forza Motorsport 7

Więcej o aktualizacji możecie poczytać w oficjalnym komunikacie w języki angielskim.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments