Nowe materiały z Alaskan Truck Simulator

Autor:
Data: 26 września 2018 - 19:06

Ogłoszona niedawno współpraca Movie Games i Discovery Adventures przy pierwszej wspólnej produkcji symulatora kierowcy Amerykańskiego Trucka na bezdrożach Alaski rozwija się bardzo dynamicznie. Studio wypuściło właśnie najnowsze materiały z aktualnego etapu produkcji, a także uruchomiło stronę gry na platformie Steam.
--

– Dzięki współpracy z Discovery Adventures, doświadczonym w produkcji materiałów dokumentalnych, praca nad tytułem Alaskan Truck Simulator to świetna przygoda, która pozwala nam zgłębić tajniki życia w tych niesprzyjających warunkach, poznać prawdziwe historie jej bohaterów, a w rezultacie świetnie oddać ich doświadczenia w naszej grze komputerowej – mówi Mateusz Wcześniak, założyciel Movie Games.

Jak możemy dowiedzieć się z opisu na platformie Steam, Alaskan Truck Simulator pozwoli graczom poczuć trud pracy kierowcy na niebezpiecznych drogach Alaski. Oprócz tego gracz pozna smak walki z nieustannie zmieniającą się pogodą i zimnym klimatem, dbania o swoje zapasy żywności, zastawiania pułapek na mniejsze zwierzęta oraz zyskiwania uznania wśród lokalnej społeczności. To wszystko w świetle zmagań z zaskakującymi, groźnymi wyzwaniami na drogach mroźnej Alaski.

Wśród wielu wyróżników gry, znajdziemy między innymi:

• Dynamiczny system pogodowy z cyklem dzień / noc
• Ogromne interaktywne środowisko do eksploracji
• Żyjący ekosystem Alaski
• Strategiczna gospodarka zasobami
• System przetrwania (survival) obejmujący zarządzanie zapasami, polowania, walkę z zimnem

Premiera Alaskan Truck Simulator zapowiedziana jest na IV kwartał 2018. Gra dostępna będzie na platformie Steam.


Nadesłane przez Dominika

Komentarze ...

bullet TheFrosty
26 wrz 18 - 19:17
Gość
Ciekawe czy gra będzie wspierała kierownice

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie