Newsy

Nowe materiały z Alaskan Truck Simulator

Ogłoszona niedawno współpraca Movie Games i Discovery Adventures przy pierwszej wspólnej produkcji symulatora kierowcy Amerykańskiego Trucka na bezdrożach Alaski rozwija się bardzo dynamicznie. Studio wypuściło właśnie najnowsze materiały z aktualnego etapu produkcji, a także uruchomiło stronę gry na platformie Steam.

– Dzięki współpracy z Discovery Adventures, doświadczonym w produkcji materiałów dokumentalnych, praca nad tytułem Alaskan Truck Simulator to świetna przygoda, która pozwala nam zgłębić tajniki życia w tych niesprzyjających warunkach, poznać prawdziwe historie jej bohaterów, a w rezultacie świetnie oddać ich doświadczenia w naszej grze komputerowej – mówi Mateusz Wcześniak, założyciel Movie Games.

Jak możemy dowiedzieć się z opisu na platformie Steam, Alaskan Truck Simulator pozwoli graczom poczuć trud pracy kierowcy na niebezpiecznych drogach Alaski. Oprócz tego gracz pozna smak walki z nieustannie zmieniającą się pogodą i zimnym klimatem, dbania o swoje zapasy żywności, zastawiania pułapek na mniejsze zwierzęta oraz zyskiwania uznania wśród lokalnej społeczności. To wszystko w świetle zmagań z zaskakującymi, groźnymi wyzwaniami na drogach mroźnej Alaski.

Wśród wielu wyróżników gry, znajdziemy między innymi:

• Dynamiczny system pogodowy z cyklem dzień / noc
• Ogromne interaktywne środowisko do eksploracji
• Żyjący ekosystem Alaski
• Strategiczna gospodarka zasobami
• System przetrwania (survival) obejmujący zarządzanie zapasami, polowania, walkę z zimnem

Premiera Alaskan Truck Simulator zapowiedziana jest na IV kwartał 2018. Gra dostępna będzie na platformie Steam.

Nadesłane przez Dominika

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments