Newsy

Nowości w rFactor 2. Będzie pierwszy laserowo skanowany tor

Studio 397 ujawniło swoje kolejne plany odnośnie rFactor 2. Wśród takich nowości jak 2 dodatkowe auta, nowy interfejs użytkownika czy HUD, pojawiła się także informacja o laserowo skanowanym Sebring International Raceway.

Wspomniany tor jest jednym z najstarszych amerykańskich obiektów, na którym odbywało się wiele wyścigów wytrzymałościowych. Będzie również pierwszą, laserowo skanowaną trasą w rFactor 2. Ekipa Studia 397 pracę w terenie ukończyła już w zeszłym miesiącu i aktualnie tor jest we wczesnej fazie implementacji. Jak zapewniają twórcy, dzięki uzyskanym skanom uda się odtworzyć go z najmniejszymi szczegółami, a prace mają zostać ukończone w ciągu kilku miesięcy.

W najbliższym czasie rFactor 2 zyska również dodatkowe samochody, gdyż pod koniec kwietnia pojawi się kolejna paczka z pojazdami. Na chwilę obecną studio ujawniło tylko jedno auto z planowanego pakietu, a jest nim Corvette C7.R GTE/GTLM. Dodatkowo pojawiła się informacja o kolejnym samochodzie klasy LMP3. Norma M30 LMP3 na pewno zawita w grze, jednak jeszcze nie znamy dokładnej daty premiery.

Oprócz wspomnianej nowej zawartości, w rFactor 2 zostaną wprowadzone również pewne usprawnienia techniczne. Twórcy chcą poprawić wydajność tytułu oraz ulepszyć interfejs użytkownika, zwłaszcza w kontekście powtórek oraz HUD. Więcej szczegółów znajdziecie w oryginalnym wpisie na oficjalnej stronie.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments