Motogry Newsy

Nowy, budżetowy Direct Drive od Fanateca!

Fanatec zapowiedział nową, budżetową kierownicę Direct Drive. Cena? 350 EUR. Sądząc po jakości wykonania Fanateca oraz możliwości kierownic DD, może to być strzał w dziesiątkę. Ba! Może to zmienić całkowicie rynek kierownic. Pewne opcje zakupowe okażą się bowiem kompletnie nieopłacalne.

CSL DD, tak bowiem będzie się nazywała nowa baza, zostanie wyposażona w silnik o mocy 5Nm, z możliwością zwiększenia mocy do 8Nm za pomocą specjalnego zasilacza. Ponadto, zaoferuje możliwość montażu nowego systemu quick release, który zostanie zaprezentowany wkrótce. Baza kompatybilna będzie z wszystkimi pedałami Fanateca i kierownicami z serii Podium, ClubSport i CSL.

5 3 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek Piąstka
25 kwietnia 2021 20:58

Chwilunia, czyżby ten piękny produkt miał wybić T300 RS GT z rynku?

Arnold
Arnold
26 maja 2021 20:42
Odpowiedź do  Jacek Piąstka

Wszystko super ale tu 1500+ za samą bazę, dorzuć obręcz (a te są droższe niż w Th), jakiekolwiek pedały (nie kupisz loadcella za 700zł a shifter też droższy niż th8a) i wychodzi że ten sprzęt ma raczej celować w TGT, TS-PC itp

Cat
Cat
6 czerwca 2021 21:09
Odpowiedź do  Arnold

Thrustmaster T-LCM to pożądne pedały load cell, które obecnie kosztują 799zł, a na promocjach nawet mniej.