Newsy

Nowy concept car CUPRA na pierwsze urodziny marki

Mija rok odkąd CUPRA zyskała własną tożsamość i stała się niezależną marką. Z tej okazji hiszpański producent zaprezentuje pierwszy pojazd koncepcyjny, który w pełni oddaje wizję CUPRA i kierunek, w jakim będzie ona podążać. Już 22 lutego poznamy samochód, który ma łączyć w sobie wyjątkowy design i zapowiedź niepowtarzalnych wrażeń z jazdy.

W lutym 2018 roku SEAT zdecydował się na wyodrębnienie marki CUPRA – dotychczas najwyższej wersji wyposażenia. Wartości nowej marki – wyjątkowość, wyrafinowanie i sportowe osiągi – zyskały zupełnie nowy wymiar. Pierwszym modelem, który zapoczątkował erę CUPRA, był SUV Ateca. Teraz, w pierwsze urodziny marki, poznamy pierwszy koncepcyjny samochód zaprojektowany w całości jako CUPRA.

– Ten projekt jest syntezą tego, co wyraża sobą CUPRA. Unikalny styl i wyrazista linia pojazdu w połączeniu z osiągami pokazują wielką energię, dzięki której chcemy i możemy rozwijać nową generację samochodów – mówi Wayne Griffiths, Dyrektor Generalny CUPRA.

Dynamiczny concept car połączy w sobie doskonałe osiągi i najlepsze cechy SUV-a. Wprowadzi wyrafinowany design i najwyższą jakość do kluczowego segmentu, w którym Klienci wciąż czekają na wyróżniający się designem pojazd. Pierwsza prezentacja modelu odbędzie się już 22 lutego 2019 roku.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments