Motogry Newsy

Nowy gameplay z NASCAR 21: Ignition

NASCAR 21: Ignition może być pierwszą od dawna grą traktującą o tytułowej serii amerykańskich wyścigów godną uwagi. Poprzednie, o podtytułach Heat, stanowiły co najwyżej średniaki. Dziwny model jazdy i praktycznie brak zmian z odsłony na odsłonę skutecznie odpychały od produkcji. Najnowszą grę z serii jednak tworzyć będzie Motorsport Games – twórcy bardzo dobrego KartKrafta.

Trudno na tym etapie określić, z czym dokładnie będziemy mieli do czynienia. Twórcy aktywnie promują swoją produkcję, lecz wiele szczegółów na temat nowej gry pozostaje tajemnicą. Poza szczątkowymi nagraniami rozgrywki i zrzutami ekranu nie było nam dane zobaczyć więcej „mięsa”. Z okazji weekendu wyścigowego na torze Charlotte Motor Speedway, Motorsport Games udostępniło krótki gameplay przedstawiający jedno okrążenie na wspomnianym już torze.

Premierę gry wyznaczono na 28. października na PS4, Xbox One oraz PC. Gra działać ma także na nowych generacjach konsol, gdzie w późniejszym terminie ukaże się dedykowany patch ulepszający rozgrywkę na nowych sprzętach Sony i Microsoftu.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments