Newsy

Nowy Lancer

Niebawem także w naszych salonach pojawi się nowa wersja Mitsubischi Lancera. Projektowano go w nowym studiu designerskim Mitsubishi Motors Europe w Trebur (Niemcy). Model powstawał w ramach projektu „Globalny sedan nowej generacji”.Mitsubishi Galant Fortis (znany pod taka nazwa min. w Japonii ) jest całkiem nowym trendem w designie tej Azjatyckiej marki.

Charakteryzuje go nowy przód który dzięki trapezoidalnemu wlotowi powietrza oraz drapieżnym światłą stanie się ikona rozpoznawczą Mitsubishi. Ponadto w sylwetce Lancera zawarte jest to co najlepsze w tej firmie, czyli sportowy duch, nowoczesność, oraz solidność i bezpieczeństwo. Nowy Lancer otrzymał bardzo sztywną płytę podłogową oraz całkiem nowy silnik 2.0 16V MIVEC z aluminiowym blokiem.

Jednostka ta może współpracować z manualną 5-biegowa skrzynią lub 6- biegową skrzynią INVEC III. Moc przenoszona będzie w zależności od wersji na przednią oś lub na wszystkie koła W standardzie ma się znaleźć min: 7 poduszek powietrznych, system ETACS (Electric Time and Alarm Control System). Niestety na ta chwile nie znana jest jeszcze cena nowego Lancera oraz dokładna lista wyposażenia.W Japonii Mitsubishi Galant Fortis oferowany będzie z jednym silnikiem ( 2.0 MIVEC ) i w 3 wersjach wyposażenia: Exceed, Super Exceed, Sport.
Cena najtańszej wersji na tamtejszym rynku wynosić będzie 1 785 000 yen
Foto: Mitsubishi Motors

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments