Motogry Newsy

Nowy trailer Gran Turismo 7 prosto z PS Showcase. Znamy datę premiery!

W ramach dzisiejszego pokazu PlayStation Showcase pokazano nowy zwiastun nadchodzącego Gran Turismo 7. Nie mamy co liczyć na rewolucję – trailer ujawnił zaawansowany edytor malowań oraz bogaty tryb fotograficzny. Na fragmencie rozgrywki zobaczyliśmy także Trail Mountain – tor nieobecny w Gran Turismo Sport. Sugeruje to, że będzie to pełnoprawna odsłona, czerpiąca z korzeni marki. Więcej szczegółów poznamy zapewne w najbliższych miesiącach.

Przypomnijmy, Gran Turismo Sport miało swoją premierę 17 października 2017. Fanów serii zawiodła mała odskocznia od korzeni serii, a co za tym idzie na PlayStation 4 nie wyszła żadna „pełnoprawna” odsłona wyścigów od Polyphony Digital.

Wiemy także, kiedy będziemy mogli zagrać w nowe GT. Datę premiery wyznaczono na 4. marca 2022. Co ciekawe, GT7 pojawi się zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments