Newsy

Nowy trailer – nowe protesty

Od ukazania się trailera Grand Theft Auto IV minęły zaledwie dwa dni, a już pojawiły się pierwsze nagonki i protesty. Jako pierwsze zaatakowały władze Nowego Jorku, w związku z podobieństwem lokacji pokazanych w filmie do tych prawdziwych w mieście.

„Umiejscowić akcję GTA w najbezpieczniejszym wielkim mieście Ameryki to tak jakby stworzyć Halo dziejące się w Disneylandzie” – powiedział radny miasta, Peter Vallone. Rzecznik burmistrza również wyraził swoją opinię na ten temat: „Burmistrz nie poprze gry wideo, w której zdobywa się punkty za ranienie bądź zabijanie policjantów”.

Tak więc GTA ponownie znajduje się w centrum zainteresowania, dzięki czemu (jak to bywało już poprzednio) z pewnością będzie jeszcze bardziej popularne.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments