Motogry Newsy

Nowy zwiastun Hot Wheels Unleashed pokazuje edytor torów wyścigowych

Mattel i Milestone zademonstrowali działanie edytora torów, zupełnie nowego trybu rozgrywki w Hot Wheels Unleashed, w którym gracze będą mogli puścić wodze fantazji i stworzyć własne trasy. Edytor torów jest tym samym narzędziem, którego użyli projektanci Milestone do stworzenia torów dostępnych w podstawowej grze, co oznacza, że ten tryb oddaje w ręce gracza naprawdę potężną moc.

Gracze dowiedzą się, jak przejąć kontrolę nad kultowymi pomarańczowymi modułami torów, które są podstawą wszystkich wyścigów. Skręcanie, zginanie, rozciąganie i odpowiednie umieszczanie wszystkich dostępnych elementów jest teraz częścią doskonałej zabawy w wyścigi! Z tej okazji Federico Cardini, Lead Game Designer Hot Wheels Unleashed, zaprezentował pogłębioną prezentację działania edytora.

Po ponad dwóch latach pracy, ostateczna wersja pozwala graczom tworzyć szalone tory w niezwykle łatwy sposób, zaczynając od wyboru jednego ze środowisk dostępnych w grze. Jednym z nich jest Track Room, specjalne miejsce zaprojektowane właśnie po to, żeby pokazać swobodę edytora, dzięki dużej, pustej przestrzeni bez żadnych ograniczeń i przeszkód. Każdy element otoczenia może zostać częścią toru, co oznacza, że gracze mogą mieszać moduły torów z obiektami, aby tworzyć dynamiczne i nieprzewidywalne wyścigi.

Gracze będą też mogli wynieść swoje tory na zupełnie nowy poziom dzięki ponad dwudziestu specjalnym modułom. Ucieczka przed tyranozaurem, pajęcza zasadzka, czy głodna kobra sprawią, że trasy będą jeszcze bardziej wyjątkowe, szalone i wymagające. Edytor torów pozwala również dzielić się dziełami ze światem lub zagrać na trasach stworzonych przez innych graczy. Filmik ujawnił także kolejne 7 spośród ponad sześćdziesięciu dostępnych w grze od premiery autek. Będą to 24 Ours™, Off-Duty™, Supercharged™, RocketFire™, Street Creeper™, Surf 'N Turf™, Tricera-Truck.

Hot Wheels Unleashed pozwala graczom na prowadzenie samochodów tak, jakby bawili się resorakami. Rozgrywka obejmuje pełne adrenaliny wyścigi, rozszerzony wybór pojazdów Hot Wheels o różnych atrybutach i poziomach rzadkości, które następnie gracze mogą dostosowywać za pomocą wielu skórek, a także oszałamiające tory osadzone w lokalizacjach wyjętych z codziennego życia, ze specjalnymi elementami i interaktywnymi przedmiotami. Gra zawiera również rewolucyjny edytor torów, umożliwiający graczom dostosowywanie ich w dowolnym środowisku i udostępnianie społeczności.

Hot Wheels Unleashed z polskimi napisami pojawi się w regularnej sprzedaży na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC już 30 września 2021.

Informacja prasowa – Koch Media Poland

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments