O Speed Zone

Informacje ogólne

Speed Zone, znajdujący się pod adresem www.speed-zone.pl to istniejący od grudnia 2000 r. niezależny serwis traktujący o motoryzacji, zarówno wirtualnej jak i rzeczywistej. Początkowo wydawany jako zin (archiwum numerów) na łamach Cover-CD magazynu CD-Action, a następnie jako wortal online.

W Speed Zone znajdziesz zawsze najświeższe newsy, recenzje, zapowiedzi, kody, obszerny dział download, galerie i trailery do najnowszych gier wyścigowych, ale również prezentacje pojazdów, testy, filmy oraz relacje z różnego rodzaju imprez gamingowych i motoryzacyjnych.

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, skorzystaj z tego formularza.

Prawa autorskie

Zawartość tego serwisu podlega prawom autorskim. Kopiowanie w całości lub w częściach treści w nim zamieszczonych, grafiki lub kodu html w celu rozpowszechniania w formie poligraficznej lub elektronicznej bez wyraźnej zgody redakcji zabronione!

Nazwy własne, znaki firmowe oraz zdjęcia wykorzystywane w serwisie są prawnie zastrzeżone i chronione. Nie służą one jednak reklamie czy łamaniu praw autorskich. Zamieszczane są jedynie w celach informacyjnych.