Newsy

Odjedź ze stacji Statoil premierowym Subaru Impreza!

19 września ruszyła nowa loteria na stacjach Satoil – „Rajd z Subaru”. Jej uczestnicy mogą liczyć na wiele fantastycznych nagród, w tym na Nagrodę Główną – najnowszy model motoryzacyjnej legendy – Subaru Impreza. Loteria jest częścią kampanii promującej wprowadzone we wrześniu nowe paliwa.

Loteria „Rajd z Subaru” ma na celu zainteresowanie klientów paliwami nowej generacji. Udział w niej może wziąć każdy, kto na stacji Statoil zatankuje jednorazowo co najmniej 15 litrów dowolnego paliwa. Przy każdym zakupie określonej regulaminem ilości paliwa, kupujący otrzyma kupon promocyjny. Tym samym, wszyscy klienci Statoil mogą wielokrotnie wziąć udział w losowaniu – każdorazowe tankowanie uprawnia do odbioru kuponu, co zwiększa szansę wygranej! Ich wydawanie na stacjach potrwa do 13 listopada.

Grand Prix loterii jest najnowszy model Subaru Impreza wraz z atrakcyjną nagrodą pieniężną. Dla pozostałych uczestników przygotowano wiele innych, wartościowych wyróżnień m.in. dwuosobowe wyjazdy na Rajd Monte Carlo i vouchery paliwowe.

Za planowanie i realizację kampanii promocyjnej nowych paliw Statoil, która wystartowała 5 września, odpowiedzialna jest agencja Leo Burnett. Program realizowany jest we współpracy z domem mediowym Pan Media Western. Działania obejmują m.in. BTL na stacjach benzynowych Statoil. Kampania reklamowa prowadzona będzie w prasie, radiu i na billboardach.

Dodatkowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa w loterii dostępne są na stronie www.statoil.pl.

Paliwa Statoil to nowoczesne, bezsiarkowe benzyny, bezsiarkowy olej napędowy oraz gaz, przeznaczone dla klientów poszukujących wysokiej jakości paliw. Nowe produkty Statoil korzystnie wpływają zarówno na komfort jazdy jak i zwiększenie żywotności silnika. Dzięki ich zastosowaniu zmniejsza ryzyko powstawania ognisk korozji. Paliwa Statoil umożliwiają osiąganie większej mocy przy jednoczesnej oszczędności. Statoil jest pierwszą firmą na polskim rynku, która wprowadziła paliwa o tak niskiej zawartości siarki. Firma zdecydowała się na włączenie ich do swej oferty już teraz, mimo że właściwe normy dotyczące ograniczenia zawartości siarki w paliwie wejdą w życie w Polsce dopiero od 2009 roku.
Informacja prasowa – Statoil Polska

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments