Newsy

Odkrywaj Fiata Bravo na blogu!

W dniu 20 grudnia po raz pierwszy w historii motoryzacji został uruchomiony blog www.quellichebravo.it. To oryginalna inicjatywa, która towarzyszy premierze nowego Fiata Bravo, przedstawiająca zainteresowanym opisy oraz rysunki autorów projektu, konstruktorów i jego wykonawców. Jednym słowem Fiat otwiera drzwi swej organizacji przed wszystkimi zainteresowanym nowym Fiatem Bravo.

Aż do oficjalnego wejścia samochodu na rynek w lutym 2007, użytkownicy będą mogli odwiedzać stronę naprawdę jedyną w swoim rodzaju, zarządzaną przez dział Marketingu Fiata oraz Agencje Leo Burnett Arc., która przy pomocy przeprowadzonych wywiadów oraz takich materiałów jak zdjęcia, szkice oraz filmy „przeniesie” do sieci entuzjazm ludzi, którzy przez ostatnie 18 miesięcy pracowali nad realizacją nowego Fiata Bravo.
Strona będzie ciągle aktualizowana o nowe inicjatywy. Zamieszczane będą galerie zdjęć, rysunki oraz filmy video. Co więcej, będzie stworzona możliwość wpisania się do gazetki informacyjnej lub otrzymania „feed RSS”, które zawiadamiać będą o nowościach w poszczególnych działach tematycznych.

Blog www.quellichebravo.it to prawdziwe źródło wcześniej nie publikowanych informacji, zachowujące wszystkie cechy blogu.
Jest to wirtualne miejsce, pamiętnik, w którym każdy swobodnie może wyrazić swą opinię. Jest to zbiór myśli użytkowników, zapisanych w wiadomościach (tzw. postach) zawierających nie tylko tekst, lecz także fotografie oraz linki do innych stron.
Dla zapewnienia maksymalnej przejrzystości wszystkie wiadomości zostaną opublikowane „dając życie” prawdziwej społeczności, gdzie będzie można dyskutować na temat nowego modelu przestrzegając przy tym podstawowych zasad dobrego zachowania.

Pierwszy post umieścił Luca De Meo, odpowiedzialny za markę Fiat. Zachęca on do odkrywania nowego Fiata Bravo poprzez zapoznawanie się ze stylistami, inżynierami, technikami oraz pracownikami zakładu produkcyjnego. Jednym słowem, z wszystkimi tymi, którzy przyczynili się do powstania projektu nowego Fiata Bravo a obecnie pracują nad jego realizacją.
Informacja prasowa – Fiat Auto Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments