Oficjalnie: brak seryjnych modeli Toyota w Forza Motorsport 7

Autor:
Data publikacji: 05 sierpnia 2017 - 10:44

Kilka dni temu studio Turn 10 udostępniło trzecią listę samochodów z Forza Motorsport 7, która dotyczyła japońskich aut. Wiele osób zapewne zauważyło brak Toyoty, z czego wynikły podejrzenia o nieobecności seryjnych modeli tej marki w grze. Podejrzenia te potwierdza Brian Ekberg w ostatnim przeglądzie tygodnia.
--

Brian Ekberg, Community Manager powiedział:
"Ponieważ w tym tygodniu skupiliśmy się na japońskich samochodach, wielu z Was zauważyło, że nie ma na liście Toyoty. (...) Niestety nie zawsze mamy możliwość pogodzenia interesów fanów, z interesami naszych partnerów produkcyjnych. W rezultacie, seryjne samochody Toyota nie pojawią się w Forza 7. Jesteśmy tak samo rozczarowani tą wiadomością jak Wy, jednak mamy nadzieję na przywrócenie seryjnych modeli Toyoty do gier Forza w przyszłości. Warto zauważyć, że mała liczba pojazdów wyścigowych Toyota pojawi się grze. Oczekujcie szczegółów w kolejnych listach samochodów."

Jak wynika z wypowiedzi Briana, nie będzie jedynie (a może aż) seryjnych modeli Toyoty. Zabraknie więc wielu pojazdów, którymi gracze ścigali się w szóstej odsłonie serii m.in: Supra, Celica czy Corolla. W grze natomiast dalej będą dostępne pojazdy wyścigowe tego japońskiego producenta. Miejmy tylko nadzieję, że studio za jakiś czas "pogodzi interesy graczy z interesami partnerów" i seryjne modele Toyoty jednak powrócą do Forzy.

Forza Motorsport 7 to kolejna część flagowej serii gier wyścigowych od Microsoftu. Gra będzie dostępna na konsole z rodziny Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows 10. Premiera odbędzie się 3 października 2017 roku.

[ Więcej informacji o grze ]

Zamieść komentarz

Ksywa:
Wynik: dodaj jeden do liczby z obrazka i wpisz obok
 
Komentarz:

Najbliższe premiery

Ankieta

Najlepsza gra wyścigowa 2017 roku to:

DiRT 4

F1 2017

FlatOut 4: Total Insanity

Forza Motorsport 7

Gran Turismo Sport

MotoGP 17

Need For Speed Payback

Project CARS 2

WRC 7

Inna (napisz w komentarzu)Speed Lista

Screen Miesiąca

Fly AWAY

"Fly AWAY"
Screen by Jurek Kerr

Zagłosuj lub wyślij screena!

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.1390 sekund(y). DB queries: 18.