Oficjalnie: brak seryjnych modeli Toyota w Forza Motorsport 7

Kilka dni temu studio Turn 10 udostępniło trzecią listę samochodów z Forza Motorsport 7, która dotyczyła japońskich aut. Wiele osób zapewne zauważyło brak Toyoty, z czego wynikły podejrzenia o nieobecności seryjnych modeli tej marki w grze. Podejrzenia te potwierdza Brian Ekberg w ostatnim przeglądzie tygodnia.

Brian Ekberg, Community Manager powiedział:
"Ponieważ w tym tygodniu skupiliśmy się na japońskich samochodach, wielu z Was zauważyło, że nie ma na liście Toyoty. (...) Niestety nie zawsze mamy możliwość pogodzenia interesów fanów, z interesami naszych partnerów produkcyjnych. W rezultacie, seryjne samochody Toyota nie pojawią się w Forza 7. Jesteśmy tak samo rozczarowani tą wiadomością jak Wy, jednak mamy nadzieję na przywrócenie seryjnych modeli Toyoty do gier Forza w przyszłości. Warto zauważyć, że mała liczba pojazdów wyścigowych Toyota pojawi się grze. Oczekujcie szczegółów w kolejnych listach samochodów."

Jak wynika z wypowiedzi Briana, nie będzie jedynie (a może aż) seryjnych modeli Toyoty. Zabraknie więc wielu pojazdów, którymi gracze ścigali się w szóstej odsłonie serii m.in: Supra, Celica czy Corolla. W grze natomiast dalej będą dostępne pojazdy wyścigowe tego japońskiego producenta. Miejmy tylko nadzieję, że studio za jakiś czas "pogodzi interesy graczy z interesami partnerów" i seryjne modele Toyoty jednak powrócą do Forzy.

Forza Motorsport 7 to kolejna część flagowej serii gier wyścigowych od Microsoftu. Gra będzie dostępna na konsole z rodziny Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows 10. Premiera odbędzie się 3 października 2017 roku.

[ Więcej informacji o grze ]
- sobota, 05 sierpnia 2017 - 10:44 - Komentarze: 0

Ankieta

Którą serię wolisz?

Forza Motorsport

Gran Turismo

Project CARSNajbliższe premiery

Spintires: MudRunner
31 października 2017
Need For Speed Payback
10 listopada 2017
Wreckfest
grudzień 2017
Więcej premier

Partnerzy

Speed Lista

Screen Miesiąca

Golf GTI

"Golf GTI"
Screen by EA

Zagłosuj lub wyślij screena!

Czas tworzenia: 0.1282 sekund(y). DB queries: 19.