Newsy

Oficjalnie: brak seryjnych modeli Toyota w Forza Motorsport 7

Kilka dni temu studio Turn 10 udostępniło trzecią listę samochodów z Forza Motorsport 7, która dotyczyła japońskich aut. Wiele osób zapewne zauważyło brak Toyoty, z czego wynikły podejrzenia o nieobecności seryjnych modeli tej marki w grze. Podejrzenia te potwierdza Brian Ekberg w ostatnim przeglądzie tygodnia.

Brian Ekberg, Community Manager powiedział:
„Ponieważ w tym tygodniu skupiliśmy się na japońskich samochodach, wielu z Was zauważyło, że nie ma na liście Toyoty. (…) Niestety nie zawsze mamy możliwość pogodzenia interesów fanów, z interesami naszych partnerów produkcyjnych. W rezultacie, seryjne samochody Toyota nie pojawią się w Forza 7. Jesteśmy tak samo rozczarowani tą wiadomością jak Wy, jednak mamy nadzieję na przywrócenie seryjnych modeli Toyoty do gier Forza w przyszłości. Warto zauważyć, że mała liczba pojazdów wyścigowych Toyota pojawi się grze. Oczekujcie szczegółów w kolejnych listach samochodów.”

Jak wynika z wypowiedzi Briana, nie będzie jedynie (a może aż) seryjnych modeli Toyoty. Zabraknie więc wielu pojazdów, którymi gracze ścigali się w szóstej odsłonie serii m.in: Supra, Celica czy Corolla. W grze natomiast dalej będą dostępne pojazdy wyścigowe tego japońskiego producenta. Miejmy tylko nadzieję, że studio za jakiś czas „pogodzi interesy graczy z interesami partnerów” i seryjne modele Toyoty jednak powrócą do Forzy.

Forza Motorsport 7 to kolejna część flagowej serii gier wyścigowych od Microsoftu. Gra będzie dostępna na konsole z rodziny Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows 10. Premiera odbędzie się 3 października 2017 roku.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments