Motogry Newsy

Dodatkowa zawartość do Hot Wheels Unleashed już na premierę

Na samą premierę, zaplanowaną 30 września, będzie dostępna pierwsza, płatna przepustka Hot Wheels Pass Vol. 1. W jej skład wchodzi 10 aut znanych z uniwersum Barbie, DC, Street Fighter i Teenage Mutant Ninja Turtles, trzy zestawy do personalizacji oraz trzy moduły do budowy torów. Rozszerzona zostanie także marka Batman od DC. Resztę informacji na temat dodatku Batman Expansion oraz kolejnych przepustek Hot Wheels Pass Vol 2 i 3, Mattel i Milestone ujawnią w późniejszym terminie.

Wiadomo także, że w każdej z tych paczek do odblokowania będą też współpracujące z marką Hot Wheels samochody. Są to m.in. BMW, Aston Martin, McLaren i wiele innych. Co jakiś czas udostępniane zostaną darmowe DLC mogące zawierać pojazdy, moduły do budowania torów, elementy do personalizacji, a także ekskluzywne, tematyczne zestawy rozszerzeń, wprowadzające nowe środowiska. Będziemy mogli też dołączyć do sezonów wyścigowych z ograniczonymi czasowo wyzwaniami oraz nowymi pojazdami i specjalnymi nagrodami.

Jednocześnie w dniu premiery dostępnych będzie aż 66 pojazdów takich jak Batmobil, Party Wagon, Snoopy, K.I.T.T. oraz Wehikuł Czasu z Powrotu do Przyszłości.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Alan Szyszka
Interesują mnie wszystkie gatunki jednak największą satysfakcję przynosi mi rywalizacja koło w koło. Lubię wyścigi, które wymagają skupienia oraz precyzji, a także luźną jazdę po mieście.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments