Newsy

ONRUSH. Otwarta beta na PlayStation 4 i Xbox One już w maju

Codemasters podzieliło się dziś nowymi informacjami na temat ONRUSH. Ujawniono kilka szczegółów na temat pojazdów oraz otwartej bety. Pojawił się także nowy zwiastun.

Jak zapewniają twórcy, w ONRUSH pojazdy będą miały duży wpływ na rozgrywkę. Maszyny zostały podzielone na 8 klas (Blade, Outlaw, Vortex, Charger, Interceptor, Dynamo, Titan i Enforcer), z których każda posiada swój unikalny styl, sterowanie oraz możliwości. Dobór odpowiedniej klasy oraz umiejętne jej wykorzystanie będzie kluczowe do osiągnięcia zwycięztwa. Deweloperzy podkreślają, że istotnym czynnikiem będzie także współpraca w drużynie (zwłaszcza w rozgrywkach online).

ONRUSH ma oferować „nieograniczone opcje personalizacji” pojazdów, dzieki czemu każdy bedzie mógł stworzyć swoj unikalny samochód. Co dokładniej się za tym kryje, przekonamy się zapewne niebawem.

Codemasters zapowiedziało również, że w maju ruszy otwarta beta dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4 i Xbox One. Różni się to więc od poprzedniego stanowiska, gdzie beta miała być dostępna po złożeniu zamówienia przedpremierowego.

Premiera ONRUSH nastąpi 5 czerwca na PlayStation 4 oraz Xbox One. Premiera na PC nastąpi w późniejszym terminie, jednak nie została jeszcze ogłoszona. Zapraszam do obejrzenia świeżutkiego zwiastuna ONRUSH poniżej. Warto zaznaczyć, że wszystkie ujecia z trailera zostały nagrane bezpośrednio w grze.

Więcej informacji o ONRUSH

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments