Newsy

ONRUSH pojawi się również na komputerach PC! Pytania i odpowiedzi

Ostatnio informowaliśmy Was o dacie premiery i zamówieniach przedpremierowych ONRUSH. Dane te dotyczyły jednak głównie PlayStation 4, w związku z czym pojawiło się sporo pytań m.in. o pozostałe platformy.

Codemasters postanowiło odpowiedzieć na część pytań fanów. Przede wszystkim dowiedzieliśmy się, że ONRUSH trafi również na komputery stacjonarne. Nastąpi to jednak w późniejszym czasie tzn. po premierach konsolowych. Kiedy dokładnie? Tego jeszcze nie wiemy, tak samo jak nie znamy wymagań sprzętowych, ale sama informacja, że gra pojawi się na blaszakach napawa optymizmem. Niebawem z pewnością dowiemy się więcej w tym temacie.

Twórcy skupiają się aktualnie na wydaniach konsolowych i jak zapewniają zrobią „pełny użytek z PS4 Pro i Xbox One X”. Z pewnością możemy więc liczyć na 60fps i wsparcie dla 4K. Niebawem mają pojawić się pierwsze gameplaye.

Ostatnia kwestia dotyczy tajemniczych Crashtagów i Nagrobków Toru, które są dodatkami w edycjach przedpremierowych. Na razie producenci zdradzają tylko, że elementy te będą kluczowym aspektem rozgrywki. Czym jednak są? To okaże się niebawem.

AKTUALIZACJA 02.02:
Codemasters poinformowało, że w grze niestety nie będzie trybu dzielonego ekranu. Jedyny dostępny multiplayer to ten przez sieć. Oprócz tego w dniu premiery nie będzie także wsparcia dla kierownic oraz VR. Szkoda.

Więcej informacji o ONRUSH

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments