ONRUSH w ofercie PlayStation Plus w grudniu

Autor:
Data: 01 grudnia 2018 - 18:59

Grudzień przyniesie kolejne darmowe tytuły dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Wśród nich znalazł się również średnio przyjęty przez graczy ONRUSH.
--

ONRUSH to zręcznościowe wyścigi, w których prawa fizyki schodzą na drugi plan. Za grę odpowiada nowy zespół Codemasters, składający się z byłych członków Evolution Studios (odpowiedzialnych m.in. za MotorStorm oraz Driveclub).

Rywalizacja w ONRUSH to celebracja prędkości, nieskrępowanej zabawy i widowiskowości. Tu nie chodzi tylko o dotarcie do linii mety. Tutaj liczy się styl, a bardzo ważnym aspektem zmagań jest pasek RUSH. Aktywując go w odpowiednim momencie, będziemy w stanie siać spustoszenie w szeregach rywali.

Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj. Tytuł będzie dostępny do pobrania od 4 grudnia. Oprócz niego dostępne będą następujące gry: SOMA (PS4), Steredenn: Classic (PS3), SteinsGate (PS3), Iconoclasts (PS Vita / crossbuy z PS4) i Papers, Please (PS Vita).

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie