Newsy

ONRUSH w ofercie PlayStation Plus w grudniu

Grudzień przyniesie kolejne darmowe tytuły dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Wśród nich znalazł się również średnio przyjęty przez graczy ONRUSH.

ONRUSH to zręcznościowe wyścigi, w których prawa fizyki schodzą na drugi plan. Za grę odpowiada nowy zespół Codemasters, składający się z byłych członków Evolution Studios (odpowiedzialnych m.in. za MotorStorm oraz Driveclub).

Rywalizacja w ONRUSH to celebracja prędkości, nieskrępowanej zabawy i widowiskowości. Tu nie chodzi tylko o dotarcie do linii mety. Tutaj liczy się styl, a bardzo ważnym aspektem zmagań jest pasek RUSH. Aktywując go w odpowiednim momencie, będziemy w stanie siać spustoszenie w szeregach rywali.

Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj. Tytuł będzie dostępny do pobrania od 4 grudnia. Oprócz niego dostępne będą następujące gry: SOMA (PS4), Steredenn: Classic (PS3), SteinsGate (PS3), Iconoclasts (PS Vita / crossbuy z PS4) i Papers, Please (PS Vita).

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments