Newsy

Ople na 2005 rok.

Znamy już listę modyfikacji modeli Vectra i Signum. O ile będzie mało zmian na zewnątrz (np. chromowany wlot chłodnicy w signum) – więcej znajdziemy w środku.

System IDS plus zapewniający więcej komfortu i bezpieczeństwa, motor 1.9 CDTi wyciągający 150 KM oraz nowa 6-stopniowa skrzynia biegów to rzeczy które wyróżniają ten model od poprzednich. Do standardowego wyposażenia nowych Vectr i Signum dojdą specjalne światła hamowania – im głębiej wdepniemy pedał hamulca tym lampy będą się silniej paliły. System będzie działał od prędkości 10 km/h.

Poza tym nowoscią w vectrze i signum na 2005 rok są stosowane jż przez inne marki specjalne światła tzw. postojowe niskopromieniujące (ALC – automatic lightning control). Za pomocą dwóch sensorów światła te włączają się np. w tunelach po czym automatycznie się wyłączają.

System IDS plus, zastosowany po raz pierwszy w Astrze III, posiada specjalny tryb sportowy. Po wciśnięciu jednego przycisku będzie poprawiał charakterystykę jazdy – dzięki niemu zostaną zniwelowane drobne „skręty” samochodu spowodowane nierównościami.

Z nowych silników – m.in dojdą motor o o pojemności 1.6 litra o mocy 100 KM. Podobno zadawala się 7.2 litrami paliwa na 100 km. Auto katapultuje się do 100 km/h w 12,5 sekund, a jego prędkość maksymalna wynosi 192 km/h.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments