Newsy

Oregon kolejnym dodatkiem do American Truck Simulator

SCS Software nieustannie rozwija American Truck Simulator. Po ostatnim dodatku New Mexico, który pojawił się w listopadzie, twórcy już zapowiedzieli kolejny. Tym razem mapa wirtualnego USA zostanie rozszerzona o północny stan Oregon.

Jak zdradzają twórcy, odzwierciedlenie Oregonu to dla nich nie lada wyzwanie. Stan ten jest bowiem bardzo różnorodny pod względem naturalnym. Znajdziemy tam rozległe lasy i zarośla, głębokie spokojne jeziora, szerokie rzeki, strome pasma górskie, wulkany, pustynie, a także wybrzeże Oceanu Spokojnego. I to wszystko na terenie porównywalnym do Wielkiej Brytanii. Trzeba przyznać, że jest gęsto.

SCS Software zapewnia również, ze naturalna różnorodność znajdzie swoje odzwierciedlenie w demografii i przemyśle. Można oczekiwać, że gospodarka w grze zostanie rozszerzona o lokalny przemysł Oregonu odpowiadający rzeczywistości. Możemy więc liczyć na tradycyjne pozyskiwanie drewna, przetwarzanie go w tartakach, a następnie w papierniach i przemyśle meblarskim. Ponadto pojawią się również inne gałęzie przemysłu związane m.in. z obecnym w Oregonie centrum technologicznym Silicon Forest.

Aktualnie nie znamy niestety daty premiery nowego dodatku. Twórcy zapewniają jednak, że niebawem pojawi się więcej informacji.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments