Newsy

Ostatni moment na zamówienie gry CMR2005 w upGRAde!

Premiera gry Colin McRae Rally 2005 zbliża się wielkimi krokami, dlatego też przypominamy, że najbliższe 3 dni to ostatni moment na zamówienie tego znakomitego tytułu w programie upGRAde. Przypominamy, że wszystkie gry znajdujące się w tym programie są o 1/3 tańsze! Warunkiem jest elektroniczne zarejestrowanie jakiegokolwiek wcześniejszego tytułu należącego do serii Colin McRae Rally. Grę można zamawiać pod tym adresem – http://www.cdprojekt.info/upgrade_gra.asp?gid=805.

Colin McRae Rally 2005 to kolejny krok na drodze ewolucji serii, która od lat pozostaje wyznacznikiem jakości dla gier rajdowych. W grze czeka na nas ponad 30 samochodów, odcinki specjalne w 9 krajach, widok z pięciu różnych kamer umieszczonych na-, w- i za samochodem oraz udoskonalony silnik graficzny i perfekcyjnie wykonane modelowanie zniszczeń wozu. Jednak najważniejszą innowacją w Colin McRae Rally jest tryb nieliniowej kariery – po raz pierwszy w historii serii! Gracze z całego świata będą mogli tworzyć w nim własnego kierowcę i stopniowo wspinać się po stopniach rajdowego rankingu. Polska premiera gry została zapowiedziana na 14 października.
Materiały prasowe CD-Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments