Newsy

Otwarta beta ONRUSH przedłużona

Codemasters poinformowało dziś o przedłużeniu otwartej bety ONRUSH. Testy potrwają do 22 maja. Dodano również dwie nowe trasy w trybie multiplayer.

Do dwóch obecnych już tras Big Dune Beach i Crater Lake dołączają nowe Sanctuary Shore i Blast Pit. Możemy sprawdzić więc nowe scenerie podczas naszej demolki 🙂 Lista dostępnych pojazdów (Blade, Vortex, Interceptor, Titan) oraz trybów (Overdrive i Countdown) pozostaje natomiast bez zmian.

Przypominam, że otwarta beta dostępna jest dla wszystkich graczy PlayStation 4 i Xbox One. Możecie uzyskać ją za darmo w odpowiednich sklepach (PlayStation Store i Microsoft Store). Niebawem możecie spodziewać się naszego testu otwartej bety oraz kolejnych gameplayów.

Informacje o ONRUSH

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments