Newsy

Overspeed – nielimitowana prędkość

City Interactive, największy producent gier komputerowych w Polsce, zapowiedział wydanie nowych wyścigów samochodowych Overspeed: High Performance Street Racing. Producentem gry jest amerykański wydawca Groove Games. CI posiada wyłączne prawa na dystrybucję tytułu w Europie. W Polsce To bez wątpienia jeden z najważniejszych i największych tytułów samochodowych jakie kiedykolwiek wydaliśmy. Gra zadebiutuje już w czerwcu na rynku włoskim. W Polsce Overspeed ukaże się w sierpniu – mówi Marek Tymiński, Prezes Zarządu CI.

Gracz ma możliwość wzięcia udziału w najsłynniejszych nielegalnych wyścigach w USA. Zawody odbywają się nocą, na zatłoczonych ulicach Los Angeles. Dzięki kolejnym zwycięstwom i zarobionym pieniądzom gracz będzie mógł podrasować swoje auto. Odpowiedni tuning jest niezbędny, by odnosić sukcesy na coraz trudniejszych i bardziej wymagających trasach. Wymianie można poddać niemal każdą część samochodu: od zderzaka, przez rurę wydechową, aż po silnik.

Charakterystyka gry:
· Szczegółowe modele samochodów
· Liczne trasy zaprojektowane na wzór prawdziwych ulic Los Angeles
· Każdy element samochodu może zostać poddany tuningowi
· Realistyczny model uszkodzeń poszczególnych części samochodu
· Pełne wyzwań tryby gry – zarówno dla jednego, jak i wielu graczy.
· System rankingowy oraz system odnajdywania przeciwników w sieci.
· Obsługuje standardowe kierownice oraz urządzenia peryferyjne PC
Informacja prasowa – City Interactive

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments